Hatsan mod95 SAS 2 – kademeli ayarlanabilir tetik sistemi. ???

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar herkeze iyi forumlar iyi sabahlar dilerim...

Ben hatsan mod95sas tüfek kullanıyorum ve dün Adana da bayide ürüne öylesine bakarken ürün detayda şöyle bir kelime dikkatimi çekti

Namludan kırma, tek yükleme ve tek atış sistemi.SAS™ - Sarsıntı azaltıcı sistem.177 (4.5 mm), .22 (5.5 mm) ve .25 (6.35 mm) calibre seçeneğiYüksek Kalitede Türk ceviz kundak - av sitili, sağ ve sol kullanıcılar için kundak biçimi, ergonomik dizaynTüfeği daha iyi hissetmek ve kontrol için kare desenlendirilmiş
    Darbe emici dipcik taban lastiği. 11 mm & 22 mm dürbün ayak genişliği için dizayn edilmiş dürbün bağlantı kızağı ve metal dürbün ayağı durdurucusu.Büyük ve uzun muzzle break ile kolay kurulum.2 – kademeli ayarlanabilir tetik sistemil.Altın kaplama tetik.Yivli setli kaliteli çelik namlu.Manual & otomatik emniyet sistemi.Namlu açıkken kaza ile tetik düşmesini engelleyen sistem.Hassas ayarlanabilir truglo fiber optics gez

bu 2 kademeli tetik sistemi dediği nedir ? tetiğin ağırlığı yada hafifliliğinimi sağlıyor ? eğer öyle ise nereden yapıcaz.

Saygılar...

"MERSİNLİLER MERSİNE SAHİP ÇIKINIZ." M.Kemal ATATÜRK
    "İNSANLARIN GÜVENİNİ KAYBETMEKTENSE PARA KAYBETMEYİ TERCİH EDERİM." ROBERT BOSCH

HATSAN AT44WX-10 .22 Cal (Geliştiren Hakan Hızlı) ;tufey#
    Hawke Sport Optics Eclipse 30 6-24.50

HİLL POMPA

cukurovateam.png

• Sevgili arkadaşım aynı konu forumda birkaç dile getirildi ama ben yinede senin için tekrarlayayım.Tetiğin olduğu yerde 2 adet ayar vidası var.biri tetiğin kavrama mesafesini diğeri hafifliği için fakat gelki bir işe yarasın benim tavsiyem pek uğraşma hiçbir işe yaramıyor bir nevi süs olarak koyulmuş 2 adet sahte ayar vidası.

mod95 sas+optima red dot

huğlu poze

huğlu tek

• bende sas95 kullanıyorum büyük olan vidayı sıktığın zaman tetik sertleşiyor ve gevşettiğin zaman yumuşuyor yani dokunmatik oluyor küçük vida bir işe yaramıyor

HATSAN MOD 95 SAS + LAZER 3-9*40AU ;tufey#

• Vida konusunu yurtdisi forumlarda sormak lazim onlarinki de fuzulimi yoksa islevsel mi diye.