BUSHNELL ELITE 6500 serisi yeni dürbünler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bushnell 6500 serisi dürbünler çıkmış hepsi:
    1. side focus
    2. tüpleri 30mm
    3. 2,5-16x42 ile 4,5-30x50 arasında
    4. fine multi-x ve mil-dot artıkıllı

http://www.swfa.com/c-2172-bus…te-6500-rifle-scopes.aspx
    Fakat Bushnell'in kendi sitesinde herhangibir bilgi yok henüz?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Foto da yok... Enteresan. Malın kendi üreticisi sessiz, malı ortada dolaşıyor.
    Pazarlama ne hale geldi?
    Hani SWFA dandik bir firma olsa mal "korsan" diyeceğim ama değil....

S&W 686-6

• Polat abi teşekkür ederim, 1 ay sonra sonunda sen iki kelam fikir beyan ettin ;tese;kkur

.

ankarateam.png

• ilk dürbünüm bushnell bayada hoşuma gidiyo çok net bi dürbün çok güzel görüntü veriyo hernekadar eski bi model olsada ilk göz ağrım. ama adamlarda süper teknoloji var benim dürbünümdeki özelliğin başka dürbünlerde olduğunu zannetmiyorum :huh:

otomatik paralax

bi atış yapıyorum görüntü bozuluyo bi atış yapıyorum görüntü cam gibi ;rofl.;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• ilk dürbünüm bushnell bayada hoşuma gidiyo çok net bi dürbün çok güzel görüntü veriyo hernekadar eski bi model olsada ilk göz ağrım. ama adamlarda süper teknoloji var benim dürbünümdeki özelliğin başka dürbünlerde olduğunu zannetmiyorum :huh:

otomatik paralax

bi atış yapıyorum görüntü bozuluyo bi atış yapıyorum görüntü cam gibi ;rofl.;

;şrofls;. ;şrofls;. Ayni olay benim crosmanın üstündeki dürbünde de var.Cfx ile 5000 atış, mod 135 ile dampasız 2000 atış geçirdi.Sonra çöpe atarken dedem gördü.Ver onu etrafı izlerim dedi. ;dance; #hims Verdim direk gözüne dayadı dürbünü güzelce anlattım durumu, olmuyor bulanık falan dedi köşeye koydu.Ta ki 3 ay sonra bir köşede bulundu, arpacığı kütük gibi olan crosmana takıldı.Aslan gibi ayar tutuyor valla x(;Para bulana kadar bunla idare edicez...

• Polat abi teşekkür ederim, 1 ay sonra sonunda sen iki kelam fikir beyan ettin ;tese;kkur

Etme eyleme Erdem Arkadaşım: sağda solda mesajlarım olmalı. Bir aydır susmuyorum ki.
    Bende teknik mütalaa pek yok malum. O yüzden görüş bildirmem abes olur.
    Ancak kullanımdan kaynaklanan bazı gözlemlerim var ki, ilgili konu açılınca yazıveriyorum.
    Sevgilerimi gönderiyorum.. x;.z

S&W 686-6

• Etme eyleme Erdem Arkadaşım: sağda solda mesajlarım olmalı. Bir aydır susmuyorum ki.
    Bende teknik mütalaa pek yok malum. O yüzden görüş bildirmem abes olur.
    Ancak kullanımdan kaynaklanan bazı gözlemlerim var ki, ilgili konu açılınca yazıveriyorum.
    Sevgilerimi gönderiyorum.. x;.z

yok abi ben bu başlığa ilk sen yazdın demek istedim.

.

ankarateam.png

• Erdeeem, bilmediğim dürbün hakkında yorum yapmak istemedim. Buna mı alındın ilahi ;şrofls;.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776