Gez elimde kaldı.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Uzun zamandır havalı tüfek almak için forumda geziniyordum ve sonunda stoeger x20 (dürbünsüz model) almaya karar verdim. Tüfeğim bu gün elime geçti ve sıfırlamasını yapmak üzere ilk atışımı yaptım. Buraya kadar herşey yolunda idi. Gez ayarını aşağı almak üzere üst vidasını sıktırmaya başladım ve vidayı bir tur kadar sıktıktan sonra vidanın birden boşaldığını gördüm. Ne olduğunu anlamak için gezi namludan söküp baktığımda: Gezin içinde bulunan ve ayar vidasını tutan parçanın plastikten olduğunu ve dişlilerinin yenmiş olduğunu gördüm. Sorunu geçici olarak hallettim ama bu durum tabiki beni hüsrana uğrattı.
    Bu durumla karşılaşan varmıdır merak ediyorum ama gezi değiştirsem bile tekrar bu sorunla karşılaşağımı düşünüyorum.

• yapacağın tek şey aldığın yere götür fabrikasına göndersinler.....büyük ihtimalle "kullanıcı hatası" derler ama sen yine de bi şansını dene bence....Bu arada gez ayarı fabrikada yapılıp geliyo bu tüfeklerin...Sende niye sorun olmuş kafa karıştırıcı...

Vursan Stoeger X20 Synthetic + Stoeger 3*9 - 40 dürbün ;tufey#

Nikel Desert Eagle (Kurusıkı) £tabanxalı$

17 aylık Rottweiler.....Asıl tehlikeli olan işte bu...

ankarateam.png

• Öncelikle geçmiş olsun. Bu sorun malzemenin plastik olmasından kaynaklanıyor. Vidayı çok sıktığınızda dibe dayanıyor, gidecek yer kalmayınca plastik yuvayı yiyor. Aynısı patriot'da başıma geldi biraz daha geniş bir vida kullandım kendi dişini kendisi açarak girdi (malum plastik ) eskisinden iyi oldu. Birdaha da sonuna kadar sıkmadım ;kihhik,

AT 44 Long LW Bullpup + Reg
    Gamo Extreme 4.5
    Walther CP 99 & CP 99 Compact