1.Nesil patrıot

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 1.Nesil patrıotun yayı ve piston keçesi model 125'den farklımı. Elimde 125 parçaları var uyarsa değiştirmek istiyorum. cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Webley Patriot 5.5mm 1.Nesil Satılık
    Gamo Hunter 440 4.5mm Satılık
    Gamo CFX 4.5mm Satılık
    Norica Tribal Basıc 5.5mm Satılık
    Crosman 2200 5.5mm
    Crosman Repeatair co2
    Hatsan pcp pompa Satılık
    Barska Hot Magnum 3-12x40mm AO Satılık
    Gamo GE39x40RGB Satılık
    Akvaryum (Yeni) Moilyalı İthal 1.20 Sea Star Satılık

• farklı olması lazım ama :him:s
    patriotun piston çapı 30mm 125 te bu ölçü farklı ise uğraşmaya hiç gerek yok.

• Official Post

Çaplar aynı ama her iki silahında conta ve yayları birbirine uymaz.

• Çok teşekkürler. Ben en iyisi fabrikaya göndereyim orada ne gerekiyorsa yapılsın. Unutmadan merak ettiğim küçük birşey 1.nesil tetik hassasiyeti şimdiki çıkan patrıotlar arasında fark varmı?

Gamo CFX 4.5mm Satılık
    Crosman 2200 5.5mm
    Crosman Repeatair co2
    Hatsan pcp pompa Satılık
    Gamo GE39x40RGB Satılık

• Official Post

Çok teşekkürler. Ben en iyisi fabrikaya göndereyim orada ne gerekiyorsa yapılsın. Unutmadan merak ettiğim küçük birşey 1.nesil tetik hassasiyeti şimdiki çıkan patrıotlar arasında fark varmı?

Silahını göndermeni tavsiye etmem, 1.nesil patriotunu fabrikaya gönderen benim hatrladığım bir kaç kişinin tüfeği 1. ve 2. nesil karması bir şey olarak döndü yani orijinalliği gitti, 1. nesilin tetiği ile 2. nesilin tetiginin arasındaki fark otomobille at arabasının arasında fark kadardır, yani 1. nesil olmayan patriotların tetiğine tetik denmez.

• Mustafa bey ilginiz için çok teşekkürler. O zaman gönderme işinden vazgeçtim. Tetik konusunda aklımda kalacaktı öğrendiğim iyi oldu. saygılar

Gamo CFX 4.5mm Satılık
    Crosman 2200 5.5mm
    Crosman Repeatair co2
    Hatsan pcp pompa Satılık
    Gamo GE39x40RGB Satılık