Gamo whisper Deluxe ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Dün bi avbayiinde inceleme fırsatı buldum 435 ytl fiyat verdi sayfasında hızı için 4,5 cal 1200fps olarak yazıyo gayet güzel ve hafif geldi bana
    plastik aksamıda çok kaliteli altın tetik var üzerinde formumuzda kullanan varmı nasıl grup yapıyor ne gerçekten yazdığı kadar güçlümü
    çünkü elime alınca benim diyanadan sonra kuş gibi geldi 8o

[Resim Engellendi: http://www.pyramydair.com/images/zoomed/detail_whisper_dx_1446z.jpg]

[Resim Engellendi: http://www.pyramydair.com/images/zoomed/product_whisper_dx_1446z1.jpg]

diana mod 48 black - diana 3-9x42 bullseye
    diana panter 31- diana 3-9x42 bullseye
    gamo delta fox - diana 4x32 magnum plus
    hatsan süpertact - stoeger 4x32

• Official Post

Türkiyeye geldiğinden haberim yoktu,

Bu silahın 2 tipi var,biri yaylı diğeri GasRam.

Dediğiniz gibi Sentetik kundak işçiliği çok güzel olmalı,çünkü Shadow ile aynı,Shadow dan biliyorum.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Tüfeğin adından da anlaşılacağı gibi(whisper: fısıltı) susturucu üzerinde geliyor. Gamo, bu modelin piyasadaki en sessiz tüfeklerden biri olduğunu söylüyor.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• hafif olduğu için güçsüz sandım bikere kurdum ve boşa atış yaptım çıkan ses ateşli silah gibiydi kesinlikle sessiz deil aksine baya gürültülü ?( belki kapalı alanda patladığı için
    benim baktığımda altın tetikde vardı resimdekilerde yok belirtmek istedim

diana mod 48 black - diana 3-9x42 bullseye
    diana panter 31- diana 3-9x42 bullseye
    gamo delta fox - diana 4x32 magnum plus
    hatsan süpertact - stoeger 4x32

• Gürültü dizel etkisinden de kaynaklanmış olabilir.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• hafif olduğu için güçsüz sandım bikere kurdum ve boşa atış yaptım çıkan ses ateşli silah gibiydi kesinlikle sessiz deil aksine baya gürültülü ?( belki kapalı alanda patladığı için
    benim baktığımda altın tetikde vardı resimdekilerde yok belirtmek istedim

mustafa abinin ürettirdiği tetik ile modifiye edilmiş olmasın ;)

• Gamo İdeal av bayiide gördüm ama pek al benisi yok.