01 Kasım Pazar BÜYÜK BULUŞMA

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evet Çukurova Team

1 Kasım 2009 Pazar Büyük Buluşmaya ne dersiniz.

listeyi yazıyorum

1 Meclis Başkanımız : Mehmet Abi

2 Başkan Yardımcısı : Togay

3 Başkan Yardımcısı : Serkan

ÜYELER

1 Veysi

2 Onur ( gelebilirse iyi olur )

3 AHmet ( benim kardeşim gelirse iyi olur )

4 isimlerini sayamadığım çukurovanın sıcak insanları

SAĞLIK GÖREVLİSİ

kardeşim selçuk

bütün çukurova hadi bakalım

listeyi tamamlayalım

gelecekler ve yanında arkadaşını eşini dostunu getirecekler
    aşağıya isimlerini yazdırsın.

Not : gelenler mangal sürprizimiz olabilir

agtagt

cukurovateam.png

• abi cumhurbaşkanlığı bile yakışır sana.

cukurovateam.png

• abim hiç sorun değil.

arabanın içinden atarız bizde.

yağmur yağsa bile muhabbet ederiz.
    mangalımızı yakarız.

ne dersin abim.

saygılar
    veysi

cukurovateam.png

• veysim hastanede çalışıyorum diye sağlık görevlisi mi oldum yani :D sosyal inceleme raporu yazrım ben ancak :D havalı tüfeğe gönül vermiş insanların sosyalizasyon süreci üzerine bir rapor :D ne dersin iyi olurmu??? bu arada inşallah yağmur yağmaz...

• Geliyorum... hehehe.

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• DİNÇER GÜREL

Aranızda katılmaktan büyük mutluluk duyarım

Mersin Salı(Sosyete) Pazarı , Yenişehir ilköğretim okulu nun orta oturuyorum...

telefonum mehmet abide var ama ben yinede verim

Yönetici Not'u: Forumda telefon ve e-posta verilmesi yasak, lütfen özel mesaj sistemini kulllanın, bu sizin güvenliğiniz için.

"MERSİNLİLER MERSİNE SAHİP ÇIKINIZ." M.Kemal ATATÜRK
    "İNSANLARIN GÜVENİNİ KAYBETMEKTENSE PARA KAYBETMEYİ TERCİH EDERİM." ROBERT BOSCH

HATSAN AT44WX-10 .22 Cal (Geliştiren Hakan Hızlı) ;tufey#
    Hawke Sport Optics Eclipse 30 6-24.50

HİLL POMPA

cukurovateam.png

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen SaYKoTurk ().

• Valla Veysi kardeşim pek büyük bir buluşma olacağını sanmıyorum ama biz yine muhtemelen çekirdek kadro ile katılırız tabiiki yeni gelecek arkadaşlara kapılarımız sonuna kadar açık ama biliyorsunuz ki bundan önceki tecrübeler böyle konuşmamıza neden oluyor.
    Toplamda 60 kişiyiz (A.G.T mersin üye sayısı) ama biliyorsunuz ki maksimum 15 kişi toplanabıldik yani %25 katılım.Keşke dediğin gibi olsada büyük buluşmalar yapılsa,bu hem sosyalleşmeyi ve buna bağlı olarak gündelik stresten kurtulmayı,hemde nişancılığımızın artmasına neden olur.Yapacağımız ft müsabakaları bu tadın daha da artmasını sağlar.Geçenlerde yaptığımızın daha profeyonel bir ruhla yapıldığını düşünsebe,katılımcı sayısıda fazla süper olur vallahi...
    Yani ne diyelim artık ben uğraşamıyorum organizasyonlarla çağıran olursa gidiyoruz ;şrofls;. .Yani söz bundan sonra sizin gibi genç kardeşlerimizin elinde ;rofl.; .Artık yaşlılıktan Memet abiyle ben ıskartaya çıktık sayılır. ;#^+.

Pazar günü yapılacak olan buluşma muhtemelen Tarsus ta Muhatta yapılacak.Hepinizi mükemmel bir arazi ve doğa bekliyor baştan söyleyim.
    Hava yağmurlu bile olsa irili ufaklı mağaralar bizi yağmurdan korur o sorun değil.

Bu kez unutmayalım herkes yanında bulabildiği kadar hedef kağıdı ve asıl önemli olan hedeflerın dik durmasını sağlamak için kutu getirmeyi unutmasın.Arazide hedefleri nasıl dikeceğimizi şaşırıyorz yoksa.Ha birde raptiye yada plastik saplı saplama iğnelerinden(bunlar daha iyi) unutmayalım.Müsabaka yapabiliriz böylelikle.

Serkan arkadaşımızın servis aracı ile gidilecek.Orada piknik yapılacağı için giderken birşeyler alınacak ve sonuçta bir maliyet çıkacak buna birde benzin parası eklenecek.Serkan arkadaşımız bu teklifimi kabul etmedi ama olsun sonuçta yolumz uzun ve bukez böyle olsun.Ortalama malıyet kişi sayısına bölünecek ve herkes payına düşeni verecek.Böylelikle bir kişiye yüklenmemiş olacağız.

Buluşma yerimiz yine aynı yer yani Açık Öğretim Fakültesi karşısı olsun.Sabah erken gidelim günler kısa olduğu için zaman sıkıntısı olmasın.Buluşma saati Cumartesi yani yarın burada yazılır.Fikri olan arkadaşımız varsa her fikire açığız ama yemek konusunda farklı fikirlere açık değiliz. ;şrofls;. Bu kez mangal var...
    Yahu bu arada yine karışmadan edemedim ... :thumbup:

Tüm arkadaşlarımız davetlidir.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• arkadaslar yanınıza yagmurluk almanızı ve bot gıymenızı tavsıye ederım

• .Artık yaşlılıktan Memet abiyle ben ıskartaya çıktık sayılır.

togayım duymamış olalım bunu ne yaşlılığı.mehmet abi hepimizi cebinden çıkarır.sende daha dur togayım
    okulu dün bitirdik.
    Duydunuzmu buluşmamıza şu anda boluda bulunan ve ankara team buluşma sorumlusu cem balcı abimizde katılacakmış.
    yaşasın 3G TEKNOLOJİSİ.
    Cem abi ok ve yayla bize destek verecekmiş.
    Tam bir jungle bizi bekliyor yarın.
    bizim buluşmaların tadı ayrı oluyor mangal keyfide oo süper oluyor.
    kayıtlı olan üye sayısına bakarsak kalabalık bir takımız ancak herkesin kendine göre işleri olduğundan
    gelemiyor olabilirler diye düşünüyorum.
    mademki bu hafta mohat tayız o daha süper olacak.
    hedef kağıdı işini ben halledeceğim.
    şimdi ofisteyim ve yazdırmaya başladım bile.
    buluşma saatimiz 07,00 uygun olurmu ne dersiniz.
    daha erken buluşalım diyorsanız o da olur.Ya da 07,00 tekerin döndüğü saat olsun.
    bol bol fotoğraf çekelim.yağmurluk olayına gelince yanında
    fazla yağmurluk olan varsa getirirse iyi olur.
    telsizlerimizi de unutmayalım.
    hadi bakalım şimdiden çok güzel bir buluşma olacağını düşünüyorum.

herkese saygılar
    veysi
    agt

cukurovateam.png

• bende çift telsiz var şarja koyim onları...

bende yağmurluk yok galiba ya :( ama gelmeme engel olamicak bugün burrada hava temiz güneş var yağmur havası yok inşallah yarinde böle olur...

bu arada buluşma yeri açık öğretim fakültesi denmiş ama ben orayı tam bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim evim mersin topçular (üst geçit) civarında...

"İNSANLARIN GÜVENİNİ KAYBETMEKTENSE PARA KAYBETMEYİ TERCİH EDERİM." ROBERT BOSCH

HİLL POMPA

cukurovateam.png

• arkadaşlar hareket saati 06,00 olarak düşünüyoruz.

fikri olan varsa beyan etsin lütfen.

cukurovateam.png

• inşallah yağmur yağmaz.

Amin inşallah yağmaz bu arada burada yağmur çiseliyor gök gürlüyor ve hava durumuna baktımda yarin için sağanak yağış ve şiddetli rüzgar olacakmış...

HİLL POMPA

cukurovateam.png

• YAĞMUR YAĞIYOR

HİLL POMPA

cukurovateam.png

• Yağmur yağıyor ve yağmasa da ben gelemeyeceğim zaten çünkü okul var. :( Geçen sene Pazar günleri yoktu bu sene Pazar günüde var, Cumartesi günüde var ama 1 saat, komedi gibi 1 saat için sabahın 8'inde kalkıp gidiyorum.

Size iyi eğlenceler diyeceğim ama bu havada nasıl denir bilmem. ;şrofls;.