crosman 1077 bb kullanımı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar crosman 1077 tufegımde bıldıgımız co2 tabancalarda kullanılan bb lerden kullanmak ıstıyorum bı sakıncası olurmu bılen deneyen varmı ? cevap beklıyorum saygılar

STRIKKER WORTEX

• ya arkadaslar hepınız bıraktınızmı bu hobıyı allah askına hıcmı fıkrı olan yok ?(

mustafa bey barı sız bısey soyleyın boyle kendımı yetım gıbı hıssetım kımse yardım etmıyooo

STRIKKER WORTEX

• Official Post

Çelik BB yivsetlere zarar verebilir, (bilindik sözler) denemedim ama yıllardır forumda bu konulardan bahsedilir. :)

• peki aliminyum bilye ler kullanılabilirmi.

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• Official Post

peki aliminyum bilye ler kullanılabilirmi.

Alüminyumlar o kadar çeşitlilik sergilerlerki, yumuşağından sertine, içindeki demir miktarının azlığından çokluğuna, yani saflığından emin olmadığınız alüminyumuda kullanamazsınız, ben kurşun ve plastik dışındaki materyallerin kullanılmasını önermem, ancak ateşli namluları çelik kalitesi olarak farklıdır, sarı, pirinç, alüminyum, bakır içerikli yumuşak metaller kullanılabilmektedir, yada havalı namlularında kulllanıma uygun üretilmiş özel metaller üretici onayı ile kullanılabilir.

• mustafa bey bıldıgım uzere sarı renkte olan bb ler bakır kaplama yanı celık ıle yıv setler bırebır temas etmıyor sorum bakır ne derece serttır ve namluya bı zarar verırmı

STRIKKER WORTEX

• Official Post

Bakır kaplama olanların yiv set lere zarar verdiğini duymadım, çünkü saf bakır elektroliz yoluyla kaplanıyor ama silahınızın yiv setine bir zarar gelmesinden çekiniyorsanız kullanmayın.

• sagolun mustafa bey enıyısı ben bı deneyım fıkırlerımıde burda paylasırım forum kullanıcıları ıcınde bı kaynak olur saygılar.

STRIKKER WORTEX