07 Kasım C.Tesi Buluşması (wroooooomm)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ne yaptınız foto yokmu merak ettim ?

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Her zamanki gibi attık, sohbet ettik, mutlu olduk....

+1

bugün hedef atışı, silüet hedefi, 100m en son GMBYnin RC offroad'u vs vs vs . yine sıradan bir AnkareTeam günü yaşadık. ^^ bütün arkadaşlarıma teşekkürler.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• V eli toplantısı, çoçukların doktor işleri vs. bugünü de yedik ;#^+.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Bende,, Tüfenklerime istirahat verdim..dinleniyorlar..çok yoruldular garipler ;rofl.;;rofl.;

A Takımı Üyesi

• Bende,, Tüfenklerime istirahat verdim..dinleniyorlar..çok yoruldular garipler ;rofl.;;rofl.;

abi gelip bizim tüfekleri yorsaydın biraz ^^

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Sabahki işlerimden dolayı ancak geç saatte katılabildiğim bir buluşma idi.

Atış yapamadım ama içimdeki eski RC çılgınlığı hatsafhada idi.. Gerci ben helikopter kullanırım, ofroad merakıda yeni yeni başgösterdi.

Bu arada Takımımızda iki oldu ofroad araba sayısı...

Öğleden sonra Cem de bir tane kendine aldı büyük bir kamyon.. Sonrasında akşam 18:00 ze kadar araçlarımızla atlayıp zıpladık ... :)

Bunlar aracımın en son değişiminden önceki hali.. Şuan kepi ( yani kaportasını baştan yaratmaktayım ) farklı olacak..

[Resim Engellendi: http://img42.imageshack.us/img42/4780/file0050.jpg]

[Resim Engellendi: http://img42.imageshack.us/img42/9813/file0058a.jpg]

Erdem Osman abiye dün msn dende söylemiştim abi bizim takımda silahtan bol ne var ..

Saygılar Osman abi.. özlettin kendini..

Bu arada Cemin Ofroadının Temsili resmidir :)

[Resim Engellendi: http://www.galaxyhobby.ca/images/Galaxy/Savage%20X%204.6%20RTR.jpg]

• Bu gün, malum durumdan dolayı, Geç katılsamda uzaktan uzaktan Ankara Team'i izleyebildim. :) Ama dayanamayıp kız arkadaşı da alıp aynı mekanda Ankara Teamle aynı havayı solumak bile güzeldi. Herkese Tşkler .

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Erdem ve Mustafaya teşekkür ederim...benimkiside silahı bahane etmekti..sağolun silahtan çok bir şey yok.. :rolleyes:
    Mustafa sen bu gidişle hepimizi Çocukluk günlerimize götüreceksin..Gerçi benim zamanımda bu türde gelişmiş oyuncaklar yoktu...Biz tel ve İplik makarasından yapardık bunları direksiyonlu falan... ;şrofls;.;şrofls;.

A Takımı Üyesi

• wırroooğmm ların videosu yokmu ? Meraklandım iyice

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Bu yeterli olur mu serdarım...

Bu mekanikle 90-100 km hıza ulaşabiliyorlar.... eheheheeheh