15 Kasım Pazar günü - K l i n g o n l u ' yuda isteriz buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar,
    15 Kasım Pazar günü hava güneşli, en azından parçalı bulutlu ve 15-18 derece olacakmış. Bir buluşma daha yapabiliriz.
    Toplanma yeri gene "Ümraniye İkea alt açık otopark. Saatte 09:30-10:00 olsun derim.
    Buluşmaya katılmak isteyenleri bir görelim bakalım.

Klingolunun bana 1 dal sigara borcu var, gelirse onu alacağım.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• ;d; ben varım.

FİLİNTALAR GRUBU

• Bugün kendime bir iyilik yaptım.10 Kasım nedeniyle tatil ilan edip öğlen Gebze-Mollafenari Atış Alanına gittim.Hava harikaydı ama arazi daha da güzeldi.Biraz uzun mesafe atış yapma imkanı buldum.Yaklaşık 400 m. kadar atış yapma imkanı var.Eskiden askerler burayı atış alanı olarak kullanıyormuş.Benim atış yaptığım yerin yukarısında terkedilmiş askeri tesis var.Arazinin ve yaptığım grupların (tabi ki en iyilerinin) resimleri aşağıda.

[Resim Engellendi: http://s1.directupload.net/images/091110/temp/42cmpfzw.jpg]
    [Resim Engellendi: http://s1.directupload.net/images/091110/temp/lp7fezue.jpg]
    [Resim Engellendi: http://s12.directupload.net/images/091110/temp/95eg7yom.jpg]
    [Resim Engellendi: http://s12.directupload.net/images/091110/temp/sv44zx84.jpg]

FİLİNTALAR GRUBU

• abi mekan gerçekten 10 numara pazar günü buluşma yeri ikea alt otoparkı olsun gideceğimiz yerde Gebze-Mollafenari tabi ne kadar uzaklıkta bilemiyorum ama gitmeye değer gibi görünüyor.
    bu arada 100 yards grupmanın da cok iyi olmus.

FİLİNTALAR GRUBU

• harita

boğaz içi köprüsünden itibaren

FİLİNTALAR GRUBU

• Ataşehir'den yaklaşık 40 dk.Otobanda Şekerpınar çıkışı 25 km. , otoban çıktıktan sonrada eski İstanbul-İzmit yolundan 20 km kadar tahminen.
    100 yard grupta o bir tane savrulan olmasa nefis oluyodu.Tüfeğin tetiği biraz iyi olsa çok iyi olacak.Neyse İngiliz güzelleri gelince daha iyilerini yaparız artık.

FİLİNTALAR GRUBU

• Bu hafta sonu av programı var; eger bir aksilik olur da program iptal olursa size katılmak isterim arkadaslar.
    Selam ve sevgilerimle

• Ben varım ama bu sefere Ogen in de dediği gibi mangal işine girelim....

ve şu sekerpınar mekanını da oya sunalım...

arkadaşlar artık pek fazla internet yapamıyorum yazın boş vakit çok oluyordu da akşama kadar takılabiliyordum...

ama merak etmeyin elimden geldiğince ";lol; yazılarımla sizleri bilgilendirmeye çalışacağım ;lol; "

Pazar günü ikea da buluşup bikaç arabayı oyoparkta bırakıp... ekipmanlar* ve ben dahil 3 kişi benim kamyonala piknik alanına gidebilir...

ihtyaç olan şeyleri de bi liste olarak yapalım birimiz alıp adam başı bölüşür hesaplaşırız...

akşamı etmemiz gerekir o zaman.........

* ekipmanlar : tüfekler scuba tüpler monopotlar bipodlar pelletler masalar sandalyeler hedeflikler hedefler paletler sıpalar suntalamlar vs.ler vs.ler

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• gökmen abi mantıklı bir çözümleme olmuş . 6 7 araç ile gitmenin gereği yok, tabi herkezin kendi kararı oylama olarak da gebzeye gidelim yada ümraniyede toplanalım diyenler cuma saat 24.00 kadar bu başlık altında fikirlerini bildirsinler .tabi burda önemli farktor havanın durumu biz planımızı hava iyi olacak sekilde düzenleyelim olurda hava yağışlı olursa erteleme yaparız.

ben çoğunluğa uyarım yani gidelim atışımızı, mangalımızı yapalım derim .

FİLİNTALAR GRUBU

• Peki güvenli bir yermi burası, yani hapçısıyla tinercisiyle uğraşmıyalım sonra, yada çoluk çocuklar başımıza toplanmasın?
    Gebzenin ıssız bölgeleri pek tekin yerler değildir. Yıllardır gebzeden trenle izmite gittiğim için oranın serserilerini iyi bilirim.

• Cok büyük bir terslik olmazsa ben de geleceğim. Hava soğuk olacaksa, kaçacak kapalı yeri ve cay kahve servisi olan bir yerde olmakta fayda var. Yok geçen haftaki gibi güzel olursa Şekerpınar da uygun olur. Her halükarda çoğunluğa uyarım.

Hazırlıkla ilgili üzerime düşecek vazife için PM bekliyorum.

Sağlıcakla kalın.

• Bende Mehmet beye katılıyorum, ama çoğunluk neresi derse oraya gelirim.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Benim içinde fark etmez.Bir aksilik olmazsa nerede olursa katılırım.İki tarafında kendine göre avantajları var.Mollafenari atışa ve pikniğe çok uygun ama uzak biraz.
    Bahsettiğim yerde tinerci , serseri vs.. pek tahmin etmiyorum ama hava güzel olursa piknikçi olabilir belki.

FİLİNTALAR GRUBU

• bende gelmek isterdim ama araba olmadıgımdan zor bi ihtimal ...

Stoeger X20 Wood Gez-Arpacık... Optima 3-9x32 ;avci;

• Arkadaşlar,
    Yağmurun yağması veya soğuk olması ihtimaline karşı, sığınabileceğimiz bir yer olması nedeniyle bu seferde eski yerimize gidelim diyor ve oylarınıza sunuyorum.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Bence Cumartesi akşamı yerine Pazar sabah buluşunca karar verelim nereye gideceğimize Havanın durumunu tartışıp karar veririz arabası olmayan arkadaşlar felan olursa da bi şekilde birisinin güzergahında bulunabilirse o kişi onu alır herhalde...

ben mesela üsküdar kadıköy ümraniye civarından isteyen 1 kişiyi alabilirim eğer arkadaşım gelmezse 2 kişi de alırım... kamyonun kapasitesi belli ;şrofls;.
    ama yük derseniz 4 ton' a kadar yolu var ;şrofls;.
    Bendeki mevcut: bikaç değişik ebatta parça 3 mm sunta, 2 adet sıpa ve üstüne tezgah, bi tane hedeflik, 3 tabure ve 2 sandalye, Tüp, çay, su, şeker, plastik
    bardak, walkie talkie,

mangal-kömür-et-tavuk-rakı-kola-su-bira-domates-salatalık-soğan-kahve-çay-tüp-bardak-çanak-çömlek Organizasyonunu nasıl yapacaz...

Yengelere börek ve sarma mı yaptırsak ;tacli#

Ne biliim aklına başka bişey gelen olursa yazsın pazar sabah saat 7-8 gibi buluşalım bence yoksa oğlenden evvel kurulamayız

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Gökmen , senin listeyi okurken yoruldum.

FİLİNTALAR GRUBU

• mangal-kömür-et-tavuk-rakı-kola-su-bira-domates-salatalık-soğan-kahve-çay-tüp-bardak-çanak-çömlek Organizasyonunu nasıl yapacaz...

Yengelere börek ve sarma mı yaptırsak ;tacli#

Ne biliim aklına başka bişey gelen olursa yazsın pazar sabah saat 7-8 gibi buluşalım bence yoksa oğlenden evvel kurulamayız

Beş-altı kişiye yetecek mangalı, kömürü ve şişleri unutmamak için şimdiden arabanın arkasına koydum, Bardak çanak cömleği ise plastikle idare ederiz artık.

bende gelmek isterdim ama araba olmadıgımdan zor bi ihtimal ..

Kadıköy-Göztepe-Bostancı veya Ümraniye güzergahı üzerinde bir yere ulaşırsanız. Sizi alabilirim. PM bekliyorum.