Kocaeli field target buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar dün İzmit poligonda bir buluşma düzenledik. Buluşma yerini ve imkanları çok beğendik ve bunun üzerine önümüzdeki hafta sonu ikinci bir buluşma düzenlemek istiyoruz. Buluşma içinde FT müsabaka yapacağız. Katılımın çok olması hepimizin keyif almasını sağlayacaktır. Elinde sincap vs. metal hedefleri olanlarında getirmesini rica ediyorum. Poligonda kapalı alan mevcut. İsteklerinizi ve sorularınızı bu başlık altında cevaplayabiliriz. Katılım giriş ücretsiz. Sizlerden ricam şartları zorlayarak ta olsa katılmanız. Yer Derincede, İstanbula İzmitten daha yakın. Ulaşım kolay ve Otopark Mevcut.

Weihrauch HW100t .22 cal. / tasco 6*24*50ao
    Hatsan AT44 .25 cal. / optima reddot
    Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• Volkan kolay gelsin, eminim yarışma güzel olacaktır.

keşke bizde gelebilsek...

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• keşke gelseniz hem hasret giderirdik hemde sizi buradaki arkadaşlarla tanıştırırdım. ben zaten arkadaşlara ileride ankarateam bizi ziyarete gelebilir demiştim. abi gelinde bir ifadenizi alalım sizin ft de. ;şrofls;.;şrofls;.

Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• Volkan,,,ne çabuk saf değiştirdin.. ;,;- Sen hala AnkaraTeam de kayıtlı görünüyorsun..Biz seni oralara elçi olarak gönderdik... ;şrofls;.

A Takımı Üyesi

• keşke gelseniz hem hasret giderirdik hemde sizi buradaki arkadaşlarla tanıştırırdım. ben zaten arkadaşlara ileride ankarateam bizi ziyarete gelebilir demiştim. abi gelinde bir ifadenizi alalım sizin ft de. ;şrofls;.;şrofls;.

İfade alınacaksa, AnkaraTeam olarak biz alırız Volkan...

Sana da hiç yakıştıramadım, en kısa zamanda bir genel kurul yapıp seni AnkaraTeam üyeliğinden azledebiliriz haberin olsun... ;kihhik,

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• ;( ben ankarateam üyeliğimden devamsızlıktan kaldım diye biliyodum ondan öyle dedim. buradaki arkadaşlarla yaptığımız faliyet ankarateam'e ciddi bir rakip bulamak içindi. ayrıca cem abi bana bu kadar bağırdınya seni bilek güreşinde yenmekte farz oldu. sen beni ufak tefek görüp karamürsel sepeti sandın heralde X]#+, . :love: ankarateam :love: hepinizi çok seviyorum.

Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• ben de geliyorum ulaşım işini halledersem tüfeklerle geleceğiz

• en kısa zamanda bir genel kurul yapıp seni AnkaraTeam üyeliğinden azledebiliriz haberin olsun... ;kihhik,

Abi AnkaraTeam'de genel kurul olmaz, olsa olsa gönül kurulu olur ki oradan da üyelik azledilmiyor kolay kolay. ;kihhik,;kihhik,

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• ;( ben ankarateam üyeliğimden devamsızlıktan kaldım diye biliyodum ondan öyle dedim. buradaki arkadaşlarla yaptığımız faliyet ankarateam'e ciddi bir rakip bulamak içindi. ayrıca cem abi bana bu kadar bağırdınya seni bilek güreşinde yenmekte farz oldu. sen beni ufak tefek görüp karamürsel sepeti sandın heralde X]#+, . :love: ankarateam :love: hepinizi çok seviyorum.

Vokancım, ben bilek güreşi yapmam... Hogo'ya sor :) Ayrıca buna "bağırma" diyorsan sen bağırma görmemişsin :D Bizde seni çok seviyoruz...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Vokancım, ben bilek güreşi yapmam... Hogo'ya sor :) Ayrıca buna "bağırma" diyorsan sen bağırma görmemişsin :D Bizde seni çok seviyoruz...

Sevgiler,

kızma Cem abi al ankarateam i gelin körfeze sizden feyz alalım abi siz gelirseniz iki elim kanda olsa gelecem söz bu ankarateam efsanesini görmem gerek

• kızma Cem abi al ankarateam i gelin körfeze sizden feyz alalım abi siz gelirseniz iki elim kanda olsa gelecem söz bu ankarateam efsanesini görmem gerek

:) Yazın bir ihtimal ama bu aralar mümkün değil sanırım... Ama bu iş sırayla değil ki, sizleri ağırlamaktan her zaman zevk duyarız...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png