walter falcon sas-tasko 6-24x40 dürbün

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • agt merhaba arkadaşlar walter falconsasa 6-24x40 tasko dürbün düşünüyorum artı ve eksileri neler olabilir değerli yorumlarınızı bekliyorum tşkler saygılarımla

walter falcon hunter 5,5 -nikula 6-24x50-yatagun dampa

• agt merhaba arkadaşlar walter falconsasa 6-24x40 tasko dürbün düşünüyorum artı ve eksileri neler olabilir değerli yorumlarınızı bekliyorum tşkler saygılarımla

Ben tasko yazıyor ise kesinlikle almamanızı tavsiye ederim... Hoş Tasco yazanlarıda gördük.. Bir süre sonra dürbün dağılıyor, benim ağzım yandı sizin bari yanmasın.. Kolay gelsin..

• uyarınız için tşkler.bir öneriniz varmı acaba optima 3-9x32 kullanıyorum ama buda çok dandik

• Hocam zaten o büyüklükte bir dürbün o tüfekte sıkıntılı olur.En 600 gram vardır heralde o dürbün , bence orjinal tasconun 32 merceklilerine bakın derim.

• arkadaşlar w.falcon sas ta birde gamo ts 22 kullanan varmı varsa yorum yaparsa çok memnun olurum tşkler

• bende mod 125 var uzerınde tasko 3-9x40 lık ısıklı durbun var tek parca ayakla kullanıyorum 1500 atıstan fazla oldu hala tas gıbı ama tek parca ayagın saplama cıvısını takmayacaksın arkasına stoper koyacaksın

• Eger ağırlık benim için mühim değil diyor isen

+9 çarpanı (Yakınlaştırma/magnification/zoom) olan optikte 40 mm altında dürbün alma . Görütü karanlık olur.
    eger 24 çarpanlı bir dürbün alacaksan 50 mm altında alma görüntü karanlık olur netlik sorunu yaşarsın.

Yok arkadaş ağır gelir bana dürbün diyor isen

dürbün yerine red dot al hem ağırlık sorun olmaz hemde görüş açın azami olur.

Yok ben ikisin arasında kaldım diyor isen

Diger forum kullanıcıların önerdiklerine benzer 32 mm lik 4-12 dürbünler var fakat bu noktada önemli bir husus kalite . Düşük kalitede dürbün alırsan (optiklerin ışık geçirgenlikleri düşer yansıtma çarpanları yükselir ) görüntüde kararma sorunu ortaya çıkar ve düşük ışık altında (bulutlu havalar kapalı ortamlar vs ) hedef görüşün zorlaşır.

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»