29 Kasım Pazar-Bayramlaşma buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İstanbulTeam artık düzenli buluşmalara başladı, devamını dilerim. ama Klingonlu yine yok galiba? :him:s

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Tam bir Outdoor buluşması olmuş. Kapıyı açıp dışarıya atış yapılmış ;şrofls;. Böyle düzenli buluşmaları görünce seviniyorum gerçekten. Çekirdek kadro kuruldu muydu gerisi tamam. Zaten virüsü kapan geliyor sonradan ;kihhik,

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• hah tamam o zaman ;tese;kkur

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• :) direk dolaşım sistemini ele geçirip kan dolaşımını hızlandırıyor yeni başlayanlarda elllerde ve ayaklarda karıncalanmalar görülebilir ; buluşma önceleri uyku bozukluğu , gece 100m de 10mm grupman yapma gibi rüyalar görülebiir.:D heleki elinizde revo varsa birde anlık olarak terminatör olabilirsiniz.
    ama birkaç atış sonrasında rahatlama olacaktır . herkeze önerebileceğim bir hobi cok zevkli.,eylenceli, stres atmak için bire 1.001 (0,001 ) meslek alışkanlığı ;şrofls;.

FİLİNTALAR GRUBU

• Abi Utandırıyorsunuz beni kaptan felan yok... Takım da değiliz....Bizler Havalı Tüfek Severleri ve meraklılarından oluşan bir grubuz...Grup Liderimiz de bence en büyüğümüz aaaabilerin aaaabisi ;tacli# BÜLENT Abi dir bence yakışık olan budur. Saygılarımla...

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• HAAA Bu arada
    Ben AA-S410 Gördüm :thumbup: :thumbup: :thumbup:
    Hatta attım

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM