29 Kasım Pazar-Bayramlaşma buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar,
    29 Kasım Pazar günü havalar güzelken bir buluşma daha düzenleyelim diyorum. Daha önce bahsettiğim araziye gidebiliriz, olmazsa döner tesise gideriz. Taylan beyde gelebilirse AA ile tanışır, Bayan Benjamin'i de teselli ederiz. Müsayit olabilecek bütün hobidaşları bekleriz.
    Buluşma Yeri: Ümraniye İkea Alt Açık Otopark
    Buluşma saati: 08:30-09:00

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Benim Çanakkale'ye gitme programı iptal oldu.Büyük bir aksilik çıkmazsa kesin gelirim.Hem AA'yı denemiş oluruz.Sizin daha önce atış yaptığınız yeri denemek iyi fikir , etrafta piknikçi vs varsa hemen döneriz tesise.Bayram baklavaları benden.

FİLİNTALAR GRUBU

• Benim Çanakkale'ye gitme programı iptal oldu.Büyük bir aksilik çıkmazsa kesin gelirim.Hem AA'yı denemiş oluruz.Sizin daha önce atış yaptığınız yeri denemek iyi fikir , etrafta piknikçi vs varsa hemen döneriz tesise.Bayram baklavaları benden.

;d;f;s;s
    Poğça ve içeceklerde benden

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Ben de geliyorum bu sefer İnşallah...da ben ne getirecem pekii...

Bülent abiye 1 dal sigara fix

başka ???

Bi tahtaya Mantar yapıştırdım onları patlatırız.

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Kahve olabilir Gökmen, sabah afyonumuzu patlatırız.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Abi Tüpü doldurttum...
    ekipmanı getireyim bari bu sefer doya doya çay kahve içeriz....

FİLİNTA TEAM

• Abi Tüpü doldurttum...
    ekipmanı getireyim bari bu sefer doya doya çay kahve içeriz....

;keyf;;keyf;

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• bir ihtimal bende gelebilirim gerçi tüfeği parçaladım :)

FİLİNTALAR GRUBU

• kerem sen de gel çayları ben demlerim servisi sen yap abiler de rahat rahat AA kullansınlar...
    belki insafa gelip bi atış yaptırırlar ½bay£bay`; ½bay£bay`;

FİLİNTA TEAM

• Bayramın 3. günü Buluşmaya gitmek Bana pahalıya mal olacak
    Komutan Babamı da kafaya almış tam çizmeye razı edecekken babam parfüm de iste dedi....

:love: 1 çizme 1 şişe de Parfum :love:

Battım ben battım ;atlı{#

FİLİNTA TEAM

• ;hirr;ben 600cc tüpü tüfeğe bi uyarlayayım da. ;lol;s;,s

FİLİNTALAR GRUBU

• Kerem sen gel , dert etme tüfek çok nasıl olsa.

Alıntı

klingonlu tarafından
    kerem sen de gel çayları ben demlerim servisi sen yap abiler de rahat rahat AA kullansınlar...
    belki insafa gelip bi atış yaptırırlar

Ayıp ettin Gökmen AA'yı tek başımıza mı eskiticez.

Bülent Abi poğaça'nın yanında başka bişey daha getirir belki. ?(

FİLİNTALAR GRUBU

• Ayıp ettin Gökmen AA'yı tek başımıza mı eskiticez.

Bülent Abi poğaça'nın yanında başka bişey daha getirir belki. ?(

Kerem sen gel silah çok. Gökmen sen bir dal sigarayı getir, gerisine karışma.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Bende bu arada yeni bir dürbün aldım. BSA 8-32x44 tüp çapı 30mm yani yivli tüfek dürbünü. 30mm olduğu için ayak bulmak çok zor oldu. Ethem UÇAR baya yardım etti sağolsun ayakları ondan aldım. Ayrıca Bülent bey Ethem size selam söyledi.
    Bundan başka 2 adet kompanzatör yaptım bakalım hangisi işe yarayacak mı?
    Birde o büyük moderatörü baya geliştirdim. Artık hiç ses duyulmuyor.

• Bende bu arada yeni bir dürbün aldım. BSA 8-32x44 tüp çapı 30mm yani yivli tüfek dürbünü. 30mm olduğu için ayak bulmak çok zor oldu. Ethem UÇAR baya yardım etti sağolsun ayakları ondan aldım. Ayrıca Bülent bey Ethem size selam söyledi.
    Bundan başka 2 adet kompanzatör yaptım bakalım hangisi işe yarayacak mı?
    Birde o büyük moderatörü baya geliştirdim. Artık hiç ses duyulmuyor.

Sağolsun. Demek ki bu pazar epeyce bir yenilik olacak.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Yeterince scuba tüpü var mı?
    Selamlar

Tüp var ama sizde getirebilirseniz iyi olur.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Arkadaşlar,
    Yarın Ümraniye hafif yağmurlu olabilecekmiş. Bu durumda iki seçeneğimiz var.
    1- Yağmur yağsada buluşmak ve kapalı bir mekanda sohbet etmek ve İmpo'nun (Taylan Bey) Bayan Benjamin'ini teselli etmek ;şrofls;.
    2- Buluşmayı iptal etmek.
    Sizler ne dersiniz ? Ona göre durumumuzu belirleyelim.
    Sağlıcakla kalın

Benim tercihim 1. şık

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk