FX REVOLUTİON 5 AY SONRA

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar revoyu 5 ay sonra ilk kez ankara ya getirdim ve 5 ay sonra ilk kez pellet sıktım.Serdar Havsut la paintsign daki gölete gittik birde tost makinası tabi diyorsunuz ki tost makinası ne alaka diye revo ve tost makinası.:) O kadar söyledim Serdar a çek şunu diye ama çekmedi. +;tuftabV# tabi tost makinasının halini varın siz düşünün.::):)MAAŞALLAH şakır şakır çalışıyor.En son Mustafa SERDAR Bey i ziyaretinden sonra... ;d; ;d;

Serdar bende grip oldum .. :!:

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• yahu Ankara'ya geliyorsunda niye haberimiz olmuyor? geçmiş olsun. bu arada Serdar uzun zamandır iyileşemedi bildiğim kadarıyla :(

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Official Post

Göktuğ, senin adına ve kendi adımada çok sevindim,
    Çok bilmekle, mekanik zeka ve zenaatkârlık farklı şeyler.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Mustafa Bey ben daha çok sevindim, ;d; Bu tip konularda asla yalan söylemem neyse onu söylerim bilirsiniz, hakkaten yiğidi öldür hakkını yeme 5 ay yattı sadece hafifce yağlamıştım her yerini ne bir çapaklanma nede gaz kaçırma olmuş.160 bar bıraktım 160 bar aldım.Erdem hocam kusura bakma çok spontane gelişti olay fazla takılmadık 1 saat falan paintsign da kapalıydı.Birdaha ki gelişimde muhakkak haber veririm.Şu AA neler yapıyormuş ;avci; bir test edelim :thumbup: gerçi sen çoktan test edersinde elin falan titrer rüzgar eser birşeyler olur .. ;şrofls;.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• tesisin kapalı olması nedeniyle umduğum gibi bir gün olmadı , tüpümüz boştu ben hastaydım ;(
    Göktuğ abi inşallah bir dahaki sefere bolbol atış yaparız, bu arada geçmiş olsun. bende 2 gündür biraz daha iyiyim bu aralar dikkat etmek lazım.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5