Benim s410 da geldi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Erdem arkadaşım güle güle kullan... Ahşabın hali de bir başka oluyor hani !!!

S&W 686-6

• hepinize teşekkürler, daha iyileri sizlerin olsun.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Erdem'ciğim hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullan. Cumartesi görüşürüz.

• bizim kayın silahta tetik siyah bu bişeyi değiştirirmi abi?

Hw 97k

• Official Post

bizim kayın silahta tetik siyah bu bişeyi değiştirirmi abi?

Siyah tetikliler çok isabetsiz ;kihhik,

Yok abim, bir şey değişmez. g;$i

• abi napayım sordum ya sende beni iyice paranoyak zannediyon ha ;şrofls;. evet belki silah gelene kadar birazcık seni sıkmış olabilirm ama ;şrofls;. senin şu lafımını millete anlatım gülmekten yarıldı arife günü silah elimde olurmu demiştim sana abi sende murat sen bana cennete gidip gidemeyeceğini soruyon demiştin abi ;lol;;lol;

Hw 97k

• Official Post

Doğru şimdi hatırladım, ;kihhik,
    her gün an az 10 özel mesaj atıyordun, bense malları bayram öncesi çekip en kötü arefe günü elinizde olabilmesini sağlamanın yoğun stresi içinde boğuşuyordum, hatta sana bir ara paranı iade etmeyi bile düşünmüştüm PM lerden kurtulmak için ;kihhik,;kihhik,

• Erdem Hocam hayırlı olsun. Yarın birkac atış yaptırtırsın artık.

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• güzel ve isabetli günler dilerim...... güle güle kullanın

;atlise; ;atlise; ;atlise; şimdilik bi tüfeğim yok , kılıçla idare ediyorum ;atlise; ;atlise; ;atlise;

• ALLAH iyi günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah..

• ama vallahi abi kötü niyet yok yani ben biraz sabirsizim okadar ^^

Hw 97k