Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Değerli FX Fan grubu Üyeleri....
    Sabırsızlıkla beklediğim FX T12 tüfeğim nihayet geldi. Silahın gerçekten müthiş bir görüntüsü var öyle etkileyicki anlatamam. Forumda daha önce yazan arkadaşların İsveçli esmer sevgilim dedikleri kadar varmış, T 12 insanı gerçekten cezbediyor ama en çok şaşırdığım silahın hafifliği oldu daha önce HW 97 K kulllananan biri olarak bu silah öyle hafifki inanamadım. Büyük bir iştah ile dürbün ayaklarını ve dürbünümü monte ettim ama malesef dürbün ayakları kısa kaldı bu yüzden şarjörü takamadım hemen Yatagun' u aradım ve daha uzun ayaklı olan başka bir modeli istedim. Dürbün ayaklarının gelmesini ve silahla atış yapmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Bu silahı almamda bana gerçekten büyük yardımları olan Mustafa Serdar Bey ve Yatagun çalışanlarına teşekkür eder saygılarımı sunarım.

FX ROYAL 400 ++++Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44
    6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı

• Hayırlı uğurlu olsun.Tüfeğinizi kullandıkça nekadar iyi bir seçim yaptığınızı daha iyi anlaycaksınız.Güle güle kullanın.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Teşekkürler Kemosabe silahı kullanmayı sabırsızlıkla bekliyorum.

• Tamer Bey silahınızı güle güle kullanın. Ayaklar gelene kadar şarjör kullanmadan direk peleti namluya elle yükleyerek kullanabilirsiniz. Başlarda biraz uğraştırır ama kolay alışılıyor.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• evet çok güzel ve isabetli bir silahtır T12. hw97k nın neredeyse yarısı ağırlıkta olması ise gerçekten etkileyici.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Erkut ve RaptorX sizlerede teşekkür ederim.

• Hayırlı olsun , gerçekten güzel seçim , bu silah ayakta atışlar için yaratılmış. size tavsiyem silahın güç ayarıyla hiç oynamayın, çok hafif olduğu için güçlü atışlarda geri tepme istikrarı etkileyebiliyor. Moderatör kullanmanız grupman çalışmalarınızda faydalı olabilir , namlu ucundaki azıcık ağırlık daha düzgün atışlar çıkarmanıza yardımcı oluyor. Tekrar hayırlı olsun isabetli atışlar.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Hayırlı olsun,iyi günlerde kullanın.Tüfek olayınız bitmiştir,kolay kolay onun yerine koyacağınız bir tüfek yok gibi.Dürbünü takıp atışlara başlayınca bana hak vereceksiniz.Herşeyden önce namlu çok kaliteli,tüfek parça sayısı az ve arıza falan yapmıyor.Doldurup doldurup atıyorsunuz. ;d;

• Arkadaşlar bugün nihayet yeni silahım FX T12 ile atış yapma imkanım oldu. Hava karlı ve soğuk olduğu için sitenin altında dürbünümü yaklaşık 15 metreden sıfırlamasını yaptım. Silah tek kelimeyle muhteşem ve çok isabetli . Ama 3*9*40 Tasco marka dürbünümün bu silaha göre çok yetersiz kaldığını farkettim. 100 m. atışları için 2. el iyi bir dürbün bulmam mümkün mü olurmu acaba.

• dürbün bize aksesuar gibi geliyor. ancak bir yerde okumuştum "dürbün en az silahınız değerinde olmalı" gibi birşey yazmışlar, sonuçta abartı bizler için. Ancak dürbünün kalitesi arttıkça silahınızın potansiyelini ortaya koymak kolaylaşıyor.

sıfır düşünürseniz Nikkolara bakın veya forumda 2. el satılık ilanlarını takip edin.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• T-12 tüfeğiniz hayırlı olsun bence çok ii bir seçim yapmışsınız asla pişman olmazsınız.

bende dürbünümü satıyorum ilgilenirseniz adres aşağıda hayırlı olsun

Scope/Dürbün Gamo 6x24x50 AO tüfek dürbünü

FX Typhoon T12 & GAMO 6-24X50 AO
    ARMTAC RS-X2 ;tufey#