S10 Nihayet kavuştum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bulenth arkadaşımızdan almış olduğum evanıx blızzard s10 silahım bugün geldi nihayet.sesi,görüntüsü çok hoş gerçekten.henüz tam anlamıyla deneme şansım olmadı,silah elime geçtiğinde akşam olmuştu ama tabi dayanamayıp sokak lambasının altında hemen bir iki güç denemesi yaptım.diana ile delemediğim kalın sac vardı,10m kadar mesafeden 150bar güçle çok rahat delip geçti,etkileyici bir güce sahip gerçekten.bu arada bulenth arkadaşıma da özellikle silahı paketlemede göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı çok teşekkür ediyorum.herkeze kazasız-belasız isabetli atışlar

• hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullan kardeş :) ayrıca bir soru,diana nın mı tetiği sert bu tüfeğin mi?

• hayırlı ugurlu olsun iyigünlerde kullanın tüfeginizi.

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Toprağım hayırlı uğurlu olsun silahın... Bülent pırıl pırıl baktı o silaha, bende çokça denedim, gerçekten çok güçlü... Kazasız belasız inşallah...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Güle güle kullan , hayırlı olsun.Gayet güzel bir tüfek almışsın.Ama pcp aldın diye benim Diana'ya iyi bakmamazlık etme.

FİLİNTALAR GRUBU

• teşekkür ederim arkadaşlar iyi dilekleriniz için.silahın tetiği hiç umduğum kadar sert değil,bilemiyorum;belki bir kısım forum dostları bana katılmayacak ama bana gayet hassas geldi ewa nın tetiği

• Güle güle kullan , hayırlı olsun.Gayet güzel bir tüfek almışsın.Ama pcp aldın diye benim Diana'ya iyi bakmamazlık etme.

teşekkür ederim taylan abi.senin diana ya inan ki gözüm gibi bakıyorum,ilanımın başında satmaya kıyamadığımı belirttim zaten ama gel gör ki hayat şartları..

• hayırlı olsun, güle güle kullanın.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• İyi günlerde kullanın. O silahı ben de elime almıştım, temiz ve bakımlı bir silahtır

teşekkür ederim,bülent bey gerçekten temiz bakmış silaha,ayrıca teşekkür ediyorum

• Official Post

Hayırlı olsun Rahmi kardeşim ^^

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Seninde silahlara ne kadar meraklı olduğunu ve onları sevdiğini biliyorum.Şakadan takılayım dedim.Buradan bende kefil olurum sendeki Mod 52'ye.Sıfır gibidir.Tekrardan yeni silahının tadını çıkarmanı diliyorum.

FİLİNTALAR GRUBU

• hepinize tekrardan ayrı ayrı teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için,iyi ki varsınız,sağolun

• teşekkürler mühendis bey

• Tekrar hayırlı olsun abi. Haftasonu inşallah büyük gün olacak :D

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• Rahmi Bey,

Kazasız belasız isabetli atışlar dilerim. Hayırlı olsun.

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• teşekkürler arkadaşlar,hepimize kazasız-belasız atışlar inşallah