Walther CP88 silahımın resimleri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • saol biladerim..allahım sanada daha ii bi tüfek nasip etsin... (tüfeksiz arkadaşım) (",)

• İstanbul Meydan Av da 1 tane görmüştüm. Fakat onunda tetik dış yuvasına takılan yeri kırıldığı için alan geri getirmiş.

Weihrauch HW 100 S .22 - Nikko Stirling 8 - 32 x 60 IR
    Webley Scott Raider .22 - Bushnell 6 - 18 x 50
    Gamo Stutzen .177 - Airrifle 6 - 12 x 50
    Daisy 717 .177
    Baikal Drozd .177 - Walther Red Dot
    Walther CP 99 Compact .177 BB
    Double Eagle M83 - Airsoft
    Tokyo Marui Steyr AUG - Airsoft
    marmarateam.png

• Official Post

İstanbul Meydan Av da 1 tane görmüştüm. Fakat onunda tetik dış yuvasına takılan yeri kırıldığı için alan geri getirmiş.

Hımm hatırladım,6 ay önce Yılmaz bey bana göstermiş,hatta,laserin kitapçığını vermişti bana da "siz bulursunuz " demişti,bulmuştum ebay da ama türkiyeye göndermemişlerdi.

pyschotronic Meydan av da bağlantı yeri kırık bir tane laser var,ve aslında ben gördüm,laserin bağlantı parçasında kırık ve japon yapıştırıcısı ile o parça mükemmel yapışır,ve hiçte belli olmazbence mMeydan av yılmazı arayın,ve o laseri isteyin,30 - 40 YTL den de fazla vermeyin.

• Gittigidiyor.com 'da tetiğe takılan lazerler vardı. yanlış hatırlamıyorsam 25 YTL civarındaydılar

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• mustafa abi meydan ava nasıl ulaşıorım netimi var ??? olmassa bu akşam evde netten bakayım varsa irtibata geçerim veya teli varsa verirseniz ii olur en azından ararım..

• Official Post

mustafa abi meydan ava nasıl ulaşıorım netimi var ??? olmassa bu akşam evde netten bakayım varsa irtibata geçerim veya teli varsa verirseniz ii olur en azından ararım..

Meydan Av Yılmaz bey karaköy telefonu : 0212 251 73 72