Aydın, kuşadası, söke'den bir grup çıkarmı arkadaşlar...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar başlıkta söylediğim gibi aydın, söke, kuşadası yakınlarından burda olanlar varsa irtibata geçelim ve toplanalım kalabalık atış yapmak ve paylaşmak herzaman daha güzeldir...

• slm ben varım kuşadasından

egeteam.png
    Zoraki Ultra Hp01 4.5
    Winchester 22
    GAMO maxima 4.5
    Benjamin super streak 22
    ıcs umarex mp5 airsoft

• slm ben varım kuşadasından

slm arkadaşım ateşli silahtan havalıya yeni geçiş yapıyorum buluşalımda tecrübeerini bana aktar biraz... stoeger x20 sipariş ettim iş görür dediler ama senin fikrin nedir?

• slm mrb organizazyon için bir gurup kurabilirsek ne güzel olur çok istiyorum ama forumda bu çevreden arkadaşlarla daha tanışma fırsatım olmadı keşke tanışıp toplanıp bir aktivite kurarsak herzaman katılırım. tecrübelerime gelincede 15 senedir ateşli olsun havalı silah olsun deniyimim var senin alacagın vursan stoger x20 hiç kullanma imkanım olmadı ama edindiğim bilgilere göre iyi bir tüfek başlangıç icin ğüzel ama bu havalı tüfek öyle bi hastalıkki on tüfek alsan bile insanı kesmiyo daha iyilerini almak için baya bir zorluyor mesela ben imkanlarım elverse kuşadasında şöyle güzel bir poligon açıp içine her türlü silah doldurmak isterim baya pahalı ama zevkli bir hobi Allah bize kolaylık versin bana özelden pm atarsan msn gibi daha rahat konuşuruz tşklr ilginize alakanıza

egeteam.png
    Zoraki Ultra Hp01 4.5
    Winchester 22
    GAMO maxima 4.5
    Benjamin super streak 22
    ıcs umarex mp5 airsoft

• slm mrb organizazyon için bir gurup kurabilirsek ne güzel olur çok istiyorum ama forumda bu çevreden arkadaşlarla daha tanışma fırsatım olmadı keşke tanışıp toplanıp bir aktivite kurarsak herzaman katılırım. tecrübelerime gelincede 15 senedir ateşli olsun havalı silah olsun deniyimim var senin alacagın vursan stoger x20 hiç kullanma imkanım olmadı ama edindiğim bilgilere göre iyi bir tüfek başlangıç icin ğüzel ama bu havalı tüfek öyle bi hastalıkki on tüfek alsan bile insanı kesmiyo daha iyilerini almak için baya bir zorluyor mesela ben imkanlarım elverse kuşadasında şöyle güzel bir poligon açıp içine her türlü silah doldurmak isterim baya pahalı ama zevkli bir hobi Allah bize kolaylık versin bana özelden pm atarsan msn gibi daha rahat konuşuruz tşklr ilginize alakanıza

bende hastalıgın üzerine gitmek istiyorum ki ateşli silah hastalığından kurtarsın bizleri en azından daha güvenli. özeline msn yazdım konuşabiliriz ordan da.

• merhabalar bende didimdenim aslında dedigin gibi toplu atıss yapsak güzel olur bende bu aksam insallah bi terlik olmazsa hatsan at44-10pa sipariş ediorum iki gün icinde elimde olur herhlde bide bu civarda pcp pompa bulabilir miyim acaba ucuz fiyata... :thumbup:

bir yerde kücük insanların büyük gölgeleri varsa o yerde güneş batıyordur...

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb