AirArms S410-SL Xtra Fac 6m deneme grupman...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 6m den Airarms 16 grn pelletle 5 atış yaptım. Ev içi atış olduğundan dolayı ;tacli# en düşük güçte yaptım atışlarımı. Pellet tahtayı delip geçemediği için orada bir yığılma oldu ;şrofls;. O yüzden delik biraz büyüdü g;$i En yakın zamanda uzak mesafe deneyeceğim inşallah

[Resim Engellendi: http://s10.directupload.net/images/091222/e2zs7qt7.jpg]

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• red dot ilemi yaptın bunu :him:s ev içi atış yaparken çok dikkatli ol,böylesine sert tahda dan sekerse bir kaza meydana gelebilir

• Ben bir defasında evde atış yaparken seken pelet parçası kulağımın yanında öyle bir vınlayarak geçti ki, o olaydan sonra artık evde atış yaparken mutlaka koruyucu gözlük kullanıyorum. o parça gözüme gelseydi kesin gözümü çıkarırdı hiç şakası yok.

• red dot ilemi yaptın bunu :him:s ev içi atış yaparken çok dikkatli ol,böylesine sert tahda dan sekerse bir kaza meydana gelebilir

Kadir abi arkadaşın 3-9-32 tasko dürbünüyle yaptım :) Reddotla denemedim henüz. Reddotla yapılmazmıki grup :him:s

• Ben bir defasında evde atış yaparken seken pelet parçası kulağımın yanında öyle bir vınlayarak geçti ki, o olaydan sonra artık evde atış yaparken mutlaka koruyucu gözlük kullanıyorum. o parça gözüme gelseydi kesin gözümü çıkarırdı hiç şakası yok.

Geçmiş olsun. En düşük güçte (1/5) attığımda sekiyor. Tahta sert bayağı. Fakat 2/5 güçte atınca problem yok :)

• Bende dukkanda atıgımda 1 5 gucunde sekti bir mermi sesinden sonra kafama carpdı Allahtan zarar vermedi ama tehlikeli Aynı nefes filmindeki gibi oldu Dikkatli olalım X]#+,

BEDAVA PEYNİR SADECE FARE KAPANINDA OLUR

• seken mermi benide kulağımdan vurdu.aman dikkat!

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• Daha önce de verilmişti sanırım. Seken mermilere dikkat. Aşağıdaki video neler olabileceğinin bir örneği...

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• aman Allah ım!!!!!kulaklık olmasaydı !!!

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA