Lothar Walther Mach Grade Namlu !

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ohhh yolumuz dahada aydınlık oldu.
    Bilgilerini esirgemiyen arkadaşlar hepinize teşekkürler.

• Size tam olarak katılıyorum ;d; ;d; ;d; ,nasıl işlerine gelirse cevap öyle yani. :thumbup: AB işi gibi anlaşılan... g;$i

serbest namlu kullanan tüfek üreticilerine bu namluyu veriyor desem olmaz ! çünkü fx ler namlu tutucuyla da isabetli tüfekler. dolayısıyla örneğin ünlü bir firma, işin sırrını verse ünlü olamaz şeklinde düşünürsek, gayet tatminkar bir açıklama gibi görünüyor. ;kihhik,

6-24*50 tasko

• peki sipekülasyona açıksa ben bir örnek vereceğim.
    bir mağazada dayım elektirkçi olduğundan yardımına gitmiştim ertesi gün mağazanın açılışı vardı ve basit bir kaç montaj işlemi kalmıştı ki bu mağza ünlü bir giyim mağzası (S...) İlginç olan şu olaya tanık olmasan inanmayabilirdim ama kendi gözlerimle gördüm mağazaya gittiğimde o pantolon ceket vs gibi olan ürünler raflara askılara takıldı ister sitemez fiyata gözünüz ilişiyor 15 tl ye bir pantolon gördüm Allah Allah 15 Tl ye olur mu dedim içimden derken biz işleri tamalamak üzereyken bir ekip geldi etikletleri değiştirdi o pantolonun fiyatı 150 tl ye çıkmıştı :wacko: lw namlularının üreticisinin attığı maili görünce aklıma bu olay geldi ;şrofls;. Ama ben kendimce sırları hakkında bilgi vermek istemediklerini düşünüyorum.

Gunpower SSS

• mustafa bey! ilginize cok tesekkur ederim , sanirim burda bulmak pek kolay degil , getirtmek se biraz dertli gorunuyor, ama aciklamalar cok tatminkar tekrar tesekkurler iyi senenler hepinize,

turgayttt
    ANTALYA
    Airarms s410 xtrafac pcp 22 cal, Xd optics 10-40x60 esf y reticle & green lazer sight
    Eser 177 cal , Tasco 3x12x40
    Gamo 177 cal, Tasco 2-9x40 ;tufey#
    SUMATRA 500 22 CAL VECTOR OPTİCS 4X16 50 FFP .
    yıldız superpoze 71 cm
    huğlu 103 de superpoze
    huğlu klasik çifte
    sarsılmaz verona camo semi auto 12 cal 4+1 71 cm
    lazer magnum slug molybdenum 12 cal 7+1 47 cm
    superpoze dolma tufek el yapımı antika tek tetik.
    cz 7mm rem mag ...
    sapan ve taş :)

• verdiginiz bilgiler cok ise yarayacak turden tesekkurler ,
    peki diyelim ben hw 100 um icin yeni bir mach grade namlu istesem bulabilirmiyim , yada hw100 icin namlu alternatifi miz varmidir, aslinda namluda herhangi bir sorunum yok sadece aceba daha iyi bir alternatifi var midir , deneyen oldumu merak ettim , birde hw 100 lerde ne gibi modifikasyon yapilabilir yardimci olabileceklere simdiden cok tesekkurler... :him:s

Selam arkadaşım, Walther ya da Dövme BSA bir namlu almak istiyorsan özel olarak menevişlenmiş ve hw100 için işlenmiş olarak bu adresten özel siparişle temin edebilirsin. Şu anda Hammer Forged (Dövme) BSA namlu kullanıyor. Ucuna da bir Leupy's Airstripper aldın mıydı işlem tamamdır ;keyf; Fiyatı tabii olarak tuzluca. Ben cesaret edememiştim. Pazarlık ederek biraz fiyatı düşürtebilirsin. Yaklaşık en az 500 TL yi bulur sanıyorum. Gümrükte takılma riski her zaman var tabi.

http://www.leupyscustomshop.co.uk/

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Mustafa bey verdiginiz bilgiler icin cok tesekkur ederim. Yeni Huglu Effecto px4 poligonal soklu lw namlu kullanimina gecmis,yeni namlunun avantaji ve dezavantaji ile ilgili bir bilginiz varmi