yardım lütfen!!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar,daha önce crossman 760sb multipump silahı söküp-takan arkadaş varmı?bir arkadaşım için yatağun dan sipariş vermiştim,bugün geldi.önemsiz bir sorun vardı silahta,söküp tamir ettim ama tetik tertibatını bir türlü toplayamadım.daha önce uzun yıllar crossman2100 kullandım,söküp taktım ama bunun tetik tertibatı biraz daha farklı.bu konuda bilgisi-deneyimi olan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum,şimdiden teşekkürler

• nihayet hallettim,gerek kalmadı arkadaşlar sağolun

• bende crosman 2100 alacağım nasıl memnunmusun

smith wesson 5906-
    safirt14
    -zoraki925 otomatik
    -crosman 760 177
    blow auto 92
    blow crazy auto.
    blow desert tiger
    hatsan torpeedo 25
    hatsan mod 25 supercharger 177

• silahtan ne beklediğiniz önemli.güçlü olmasın,şöyle 25m ye kadar isabetli atış yapabileyim,hafif ve sağlam olsun diyorsanız 2100 ü rahatlıkla tavsiye edebilirim

• 2100; şu an kullanmasamda sakladığım bir silahtır.fakat çok pellet seçer.standart gamo match leri ve hunterleri çok sever. başka da hiç bir pelleti sevdiremedim. ;şrofls;.

6-24*50 tasko

• özellikle gamo match ı çok sever dediğiniz gibi