benjamin super streak

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • pistonlu tüfeklerde nerdeyse ses hızı(22 cal.) yatagun da görünce üst fiyatlara çıkamayan ve hala pnomatiklere çekingen bakan biri olarak bana çok cazip geldi. bazı üst düzey silahlara taksit imkanı var acaba bu türlere kampanya düşünülüyor mu?forumda merak eden çıkmamış veya ben görmemiş olabilirim. bu silah hakkında bilirkişi incelemesi varsa benim için çok makbul olur.

marmarateam.png

• Official Post

pistonlu tüfeklerde nerdeyse ses hızı(22 cal.) yatagun da görünce üst fiyatlara çıkamayan ve hala pnomatiklere çekingen bakan biri olarak bana çok cazip geldi. bazı üst düzey silahlara taksit imkanı var acaba bu türlere kampanya düşünülüyor mu?forumda merak eden çıkmamış veya ben görmemiş olabilirim. bu silah hakkında bilirkişi incelemesi varsa benim için çok makbul olur.

Pazar gün müsaitseniz atış buluşmamız var (buluşmalar başlığına bakın) silahları görüp kullanıp, sohbet edip bilgilenmenizi sağlarız, orada yaylı silahların hız verilerine aldanmayın, hafif peletlerle 2000fps de çıkar ama enerjisi yoktur.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?