Filinta Taha Bahçe'nin 25 metre grupmanı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Aferin Taha'ya.Bugünkü fırtınada herhalde daha iyisi olmazdı.

FİLİNTALAR GRUBU

• maşallah, çok güzel olmuş :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Bu arada Taha'nın nick rengini bilmiyorum ama eğer mavi değilse Mustafa bey'e bir çağrı yapayım , Taha'nın nick'i de bence mavi olmalı.O da sıkı bir AA kullanıcısı. ;tese;kkur

FİLİNTALAR GRUBU

• Official Post

Bu arada Taha'nın nick rengini bilmiyorum ama eğer mavi değilse Mustafa bey'e bir çağrı yapayım , Taha'nın nick'i de bence mavi olmalı.O da sıkı bir AA kullanıcısı. ;tese;kkur

Hallettim g;$i

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Tebrikler, şahane bir grup ;d;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Helal olsun Taha ya...
    Ata da iyi atıcı yahu keşke daha fazla merakı olsa X]#+,

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Alıntı

klingonlu tarafından
    Ata da iyi atıcı yahu keşke daha fazla merakı olsa

Ata'da aslında aldı virüsü,herkese senin resminide koyduğun şişe kapağı vurmasını anlatıyor ama malum haftasonları dershaneye gitmesi engelliyor beraber gelmemizi.Şu eğitim ve dershane sistemi çok kafama takılıyor zaten.Neyse, yazın birlikte katılırız artık.

FİLİNTALAR GRUBU