10 Ocak 2010 Kaaaaar gelir Hoşgeeeelirrr Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yine yaptık filinta gibi bir buluşma. x;.zx;.z
    Katılan, katılmayıp ruhu bizle olan, önayak olan, fotoğraflayan, fotoğrafları yükleyen, atan, atamayan, vuran, vuramayan, grup yapan, yapamayan herkese teşekürler. :D
    Bi masum ve saf ben varmışım da haberim yokmuş, gözüm hedeften başka bişi görmemiş. u½%;:D

• Yine yaptık filinta gibi bir buluşma. x;.zx;.z
    Katılan, katılmayıp ruhu bizle olan, önayak olan, fotoğraflayan, fotoğrafları yükleren, atan atamayan, vuran vuramayan, grup yapan yapamayan herkese teşekürler. :D
    Bi masum ve saf ben varmışım da haberim yokmuş, gözüm hedeften başka bişi görmemiş. u½%;:D

Şöyle kırmızı yapayımda eşinizin gözünden kaçmasın ;şrofls;. . Hanımefendi hiç merak etmeyiniz, eşiniz Mehmet bey gerçekten yukarıda belirttiği gibidir. ;tacli# Buna bütün grup, özellikle Okanda şahittir.
    Saygılarımla efendim.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Official Post

Rica ederim.Yusuf dedinmi orda duracaksın zaten :) .Bu şaka yollu bir ifade tabi anlaşılacağı üzere.Eski üyelerin(hs bilhassa)gayet iyi anımsayacağı renkli bir simaya (45 rakamlı)bir flashback yaparak konuyu baharatlandırayım dedim acık.Tebrikler tekrar anemon(Yusuf) beye.

Yusuf45 demek istemişiniz g;$i kulakları çınlasın ;şrofls;.

İşte buda bayanların ggelişinden sonraki grupmanlar

[Resim Engellendi: http://i49.tinypic.com/6e3ksp.jpg]

maşallah gurupmanlar geniş oturmuşlar ;rofl.;;şrofls;.
    Yengelerimize duyurulur. g;$i

• Alıntı

maşallah gurupmanlar geniş oturmuşlar
    Yengelerimize duyurulur.

Yapmayın ne olur.Yakalanırsak bu yaştan sonra beni alacak hanımda bulamam.Hem ben o resimde bunlar insansa o zaman ben neyim diye muhasebe yapıyordum.

FİLİNTALAR GRUBU

• Filintaların sonradan eklenen arkadaşlarla kalibrasyonu bozulmuş. Ortalama ağırlık hesabınız hasar görmüş. Tez zamanda ortalamayı tutturamayan arkadaşlar diyete başlamalı ;şrofls;.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Filintalar grubu Kanun hükmünde Yasa Taslağı; Filinta ve Filintos anlamlarının açıklanmasına dair kanun hükümlerinin A fıkrasının 3. maddesi; :him:s

Filinta: Yaş ve kilo toplamı 125 ve üzeri olanlara filinta denilir.
    Filintos: Yaş ve kilo toplamı 124 ve aşağı olanlara filintos denilir.

İşte böyle bizde ortalamaya bakılmaz. ;grin;

• Evet bazı arkadaşlar tığ gibi ortalıkta dolaşarak hem kalibrasyonu hemde morelleri bozuyor. ;#^+.
    Biz de erkek adam diyet yapmaz diye diye olduk 100 kilo. :!:

FİLİNTALAR GRUBU

• abi benim toplamım 200 ü buuyor nerdeyse

Filintosun

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Fotoğrafcıyı özellikle tebrik ediyorum bu işten çok anlayan biri olmalı.

Yusuf abimiz hakikaten çok güzel fotoğraflar çekmiş , bu konuda tecrübeli olduğu fotoğraflara bakar bakmaz anlaşılmakta. ;d;

Evet bazı arkadaşlar tığ gibi ortalıkta dolaşarak hem kalibrasyonu hemde morelleri bozuyor. ;#^+.
    Biz de erkek adam diyet yapmaz diye diye olduk 100 kilo. :!:

Sayın abim bence diyetten kasteddiği bizlere kilo diyeti yaptırıp bizleri ağırlık ortalamasına yaklaştırmak. :thumbup:

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»