Hawke dürbün sıfırlama aleti

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ben izlediğim bir videoda bana çok mantıklı gelen ve az pellet harcayarak çok kolay yapılabilecek bir yöntem ve üründen bahsetmek istiyorum.
    Küçük bir lazer olan ürün namlu aparatları sayesinde peletin çıktığı nokyata sabitleniyor ve hani her mesafede ayrı ayrı dürbün sıfırlaması yapmak gerekiyorya tam bir ilaç bu ürün. Çünkü kaç metre olursa olsun lazer noktayı buluyor sizde dürbünü o noktada sıfırlıyorsunuz tabi milimetrik bir ayar yapmak mümkün değildir ama en azından az pellet harcayarak çok daha isabetli atışlar yapılabilir.
    Bu ürünün linkini atıyorum isteyen incelesin.
    https://www.yatagun.com.tr/det…sight_74-0100=&ID=448

videosuda

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

buyrun gerçekten çok etkili bir ürün bence dürbün sıfırlamak için

bu arada Nigel Allen bu adam övgüyü hak ediyor fx royalede onun yardımlarıyla fx firması tarafından yapıldı tanıttığı ürünlerde gerçekten mantıklı ve kaliteli ;keyf;

Gunpower SSS

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen blue_az ().

• bende her 2 üründe mevcut, laser boresighter ın yine taliplisi çıktı satdım, video daki alet in aynısı, en üstdeki alet in çantalısı var bende,ben henüz çözemedim onu :him:s bir çözsem laser bore sighter ile karşılaştırma yapacağım,

• Askerde buna benzer bir alet görmüştüm.G-3 piyade tüfeklerinin sıfırlamasında kullanılıyordu,gerçek ismi neydi bilmiyorum ama biz ona pointer diyorduk ;rofl.; .herneyse,bu bir lazer aparatıydı ve kurma kolunu çekip mermi yatağına sürüyorduk,bir kablo ile bataryaya bağlanıyordu ve tetiğin üzerine takılan birde çıtçıtlı düğmesi vardı,batarya da bir cırtcırtla dipçiğe monte ediliyordu.sadece deneme amaçlı birkaçkez tüfeğime takmıştım ama hiç sıfırlama sansım olmamıştı.sanırım bakımdan çıkan silahlar gibi nişan ayarı tamamen bozuk silahların sıfırlamasında kullanılıyordu,çümkü ilk sıfırlamada çok mermi harcandığı için tasarruf amaçlı olarak kullanılması çok güzel olur. ;avci;

Tekli AT-44 6.35mm kundağı omuzlu OBÜS ;lol;
    A Rh(-)