Pellet Lube

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • silahın kutusundan çıktı nedir ne değildir nasıl kullanılır yenilirmi içilirmi? kısacası bu ürün ne işe yarıyor ve nasıl kullanılıyor :)

Air Arms S410 SL XTRA Ambi Deluxe .22 40FT/LBS & Gamo 4-16x50 MD
    Benjamin Marauder Pistol .22 & Nikko Stirling NRD25 Red Dot

• üstünde yazmıyormu? benim silahtan çıkmadığı için yardımcı olamayacağım. genel olarak pelletlerin dış yüzeyine ince bir film tabaksı şekliinde uygulanır. extra hız sağladığı, isabetliliği arttırdığı ve namluyu temiz tuttuğu söyleniyor. ancak ben hiç kullanmadım.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• küçük bir borşürü var fakat yabancı dil bilgim 10 kelimeden fazla olmadığından bir şey anlamadım :(

• boş bir pellet kutusunun içine 1-2 damla bundan damlatın, sonra kutunun içine bir miktar pellet koyup, kutuyu yavaş yavaş çevirerek pelletlerin üzerine eşit miktarda ince bir tabaka yağın kaplanmasını sağlayın. o pelletleri alıp, yeni pelletler koyup işleme deva edin. fazla olmasın ama, incecik bir film tabakası gibi. bildiğim kadarıyla bu şekilde uygulanıyor.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Üzerinde pellet lube mi yazıyor? Benimkinden Power Airgun oil diye bi yağ çıktı. Mustafa abi namlu içini temizlemek için kullanmamı söyledi. Geçen gün denedim. Güzel iş görüyor g;$i

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• şişede Power Airgun oil yazıyor kutudan çıkan broşürde pellet lube yazıyor ve kenarında çıkan şişein çizimi var numuneniz gibi bişey yazıyor ve broiürde pellet lube denilen ürünün tanıtımı yapılıyor sanırım ben yanlış anladım :(

• Official Post

Arkadaşlar bu yağları üreten firmayıda AA satın almış ve bu minik test paketleriini S410 Tumbhole dışındaki tüm paketlerin içine atmışlar, ben yinede silikon sprey önereceğim, bu spreye her gün bağlanıyorum, ben orman içinde yaşıyorum ve deniz seviyesine yakınım, silikon sprey uygulamadığım duvarda asılı eski silahlarımın tamamındada kkarıncalamalar başlamış.

• Bende Mustafa bey gibi hem pelletlerde, hemde metal ve plastik kısımlar için silikon sprey kullanıyorum. Silikonlu pelletler namluyu daha az kirletiyor. Ama hıza bir etkisi var mı bilmiyorum.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Official Post

Bende Mustafa bey gibi hem pelletlerde, hemde metal ve plastik kısımlar için silikon sprey kullanıyorum. Silikonlu pelletler namluyu daha az kirletiyor. Ama hıza bir etkisi var mı bilmiyorum.

Bülent bey, Kronoda %5 ila - %8 civarı hız artıyor.

• Bülent bey, Kronoda %5 ila - %8 civarı hız artıyor.

:thumbup:

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk