Atıldığı yerde Alev Alan PELLET

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • degişik bir sey olmus yapan yapıyor yaratıcı adammıs g;$i

BEDAVA PEYNİR SADECE FARE KAPANINDA OLUR

• bu arkadaş geç kalmış tarihe bakılırsa bunu 01-13-2010 da keşfetmiş ama Serdar HAVSUT bu patlayan mermileri yaklaşık 2 yıl önce kullanıyordu.... ;d;

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• Bu tip patleyan pelletleri ben ilk defa 1992 yılında yaptım ve hala yapıyorum.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• bende 1985 lerde yaptım ama halen yapmıyorum. çünkü gereksiz . eğlence amaçlı işe yarar.
    eski dolma tüfek kapsulleri vardı. bunları ters yapıştırırdık, düz pelletlere. mantar eczasından daha iyi patlardı.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• o zaman crosman premier ve kibritlere hücum dikkat edelimde yangın çıkmasın

avsan süperpoze

• o zamanlar hollow point pellet varmıydı ben havalı tüfeğin geçmişini bilmiyorumda?

• Ben o zamanlar küt uçlu "wadcutter" pelletlerin ucuna çatapat barutu koyarak yapardım. Şimdi "predator-polymag" pellet kullanarak ve ucundaki kırmızı sivri kısmı çıkartarak aynı ucu oyuk pelleti elde edebiliyorum.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.