24Ocak Kibritçi Cevatı Mezarında Anma Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar, bugünde sözleştiğimiz gibi İkea'da toplandık. Kadir beyle buluşup, Siyahtemas (Bahadır) beyin önayak olması ile Çekmeköy Belediyesi'nin havalı silah camiasına kazandırmak istediği poligon alanına gidip keşif yaptık. Daha sonra bir kahvehanede poligonda neler yapılabileceğini konuştuk.

[Resim Engellendi: http://i49.tinypic.com/a82g0.jpg]

[Resim Engellendi: http://i47.tinypic.com/awyqme.jpg]

Sizlerden ayrıldıktan sonra, Cansın ile atış yapmaya meraya gittik. Kar yağdığı için bizim plastik revoyu çıkarttık, sıra demir hedefi dikmeye gelince evde unuttuğumuzu gördük. X(;#^+. Keyfimizkaçtı ve kös kös eve döndük. Yarın acısını çıkartırız artık.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Şimdi sayın "hamzaali" soracak
    "Arkadaşlar bu acelede nesi daha günlerden pazartesi.."
    O sormadan cevap verelim,
    Daha tesisteki hacı hayırlı bir iş için ikna edilecek, dağın başına götürülecek ve ... :!: ... ;#^+. ... ;#taban^l ...#hims ;şrofls;.

Hacı ise ben ikna ederdim ama havalar soğuk dışarı çıkmayı gözüm almıyor siz bildiğiniz gibi ikna edin...

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• Arkadaşlar,
    Yarın buluşma saatini 10:00 yapalım.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Öyle yapalım.Gece çok kar yağarsa benim tel maşayı otoparktan çıkarmam için bayağı bi uğraşmam lazım.

FİLİNTALAR GRUBU

• Abi tüfekten tavşanlı bişi daha çıktı. Ama bunu geri vermeyi pek düşünmüyorum. ;grin;
    [Resim Engellendi: http://i49.tinypic.com/2dientv.jpg]

Ustanın iyisi tamir ederken cıvata arttırır, somun arttıtır, ama bundan arttıranı ilk defa görüyorum.:)
    Benim tüfekte de bu bişiden varmı diye baktım baktım ama bir türlü bulamadım. Benimkine koymayı unutmuşlar ;kihhik,

• Defin işlemleri için sadece dayımlar yola çıkabildi ben gidemedim. Haftaya görüşmek üzere.

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»

• Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Bülent abi dondurmayı senin arabada unutmuşum. Haftaya gelirken unutma! ;grin;

Kalırsa tabii ;şrofls;.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• güzel buluşma.arabada olduğunu varsaydığımız bizim dondurma payları haftaya kadar kalırmı acaba.??

selamlar

FİLİNTALAR GRUBU
    AA S410 fac extra 5.5 mm + Hawke 8x32-56 30 mm,
    AA TX 200 5.5 mm hc +bushnell 4x12-40,
    Diana Mod 54 5.5 mm +bushnell 6x18-50,
    ve diğer yaylılar

• atış yaptığınız yer neresi tanıyamadım.

FİLİNTALAR GRUBU
    AA S410 fac extra 5.5 mm + Hawke 8x32-56 30 mm,
    AA TX 200 5.5 mm hc +bushnell 4x12-40,
    Diana Mod 54 5.5 mm +bushnell 6x18-50,
    ve diğer yaylılar

• Umarım yarın Tunç'un Acıbadem Hastahanesi kulak-burun-boğaz bölümü önünde resmini görmeyiz.Kiloluk dondurmanın yarısını falan yedi şaka maka.
    Bu arada AA tüfeğimin -2 derecede bile mükemmel çalıştığını ve attığını vurduğunu test etmiş oldum.Geriye bir tek +50 derece üstü test etmek kaldı.Biz bu gidişle yaza Diyarbakır'a falan gider onu da yaparız.

FİLİNTALAR GRUBU

• Abi eve giderken kürek almak için bi nalburda durdum. Küreği aldım tam çıkarken gözüme cam macunu takıldı. İki kalıp cam macunu aldım evde sıkılmıyım diye atış testleri yapıcam. Farklı tüfekler farklı peletler falan filan...

• İstanbulun içinde av yapan birisi görülmüş :) http://webtv.hurriyet.com.tr/c…mp;bid=1&hid=13572905

Sanırım 3 kişi gelebilmiş. Hava muhalefetinden dolayı :)

Aslında karda zevkli olur böyle buluşmalar ama eve yakın bir yerlerde olması şartıyla.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Esas zevkli yanı karda atıs yapmak . Karda hem rüzgarın yönünü yağışdan ve esintiden uçuşan kartanelerinden çok iyi tesbit edersin , hemde namlu ısınmaz :P Kar havayı temizler karda atış zevkli olur. Araçdan atış duruşu kıyak , epey zevkli olmuşa benziyor . Tek kötü yanı üşümek onun içinde kat kat giyinince sorun olmaz .

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»