Yeni ingilizler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hw 100 u mantik olarak satmam lazim ama inanin kiyamiyorum , cok asil bir silah bence sistemi tetik kalitesi ne bileyim seviyorum belli olmaz satabilirim ilerde ,,, daha aa lari tam deneyemedik bile hava izin vermedi , osman abi nin yerinde soyle doya doya testler yapmak istiyoruz, hava bi acsa ,bir suru test yapariz, hw 100 , glad,revo, 3 tane s410 crono ile karsilastirarak denenecek bakalim...

hasan kardesim bi gun ayarlayalim beraber bi atis gunu organize edelim hep beraber,hem piknik gibi muhabbet olur. sezon kapaniyo artik pcp lere kalacaz ,,,:)

turgayttt
    ANTALYA
    Airarms s410 xtrafac pcp 22 cal, Xd optics 10-40x60 esf y reticle & green lazer sight
    Eser 177 cal , Tasco 3x12x40
    Gamo 177 cal, Tasco 2-9x40 ;tufey#
    SUMATRA 500 22 CAL VECTOR OPTİCS 4X16 50 FFP .
    yıldız superpoze 71 cm
    huğlu 103 de superpoze
    huğlu klasik çifte
    sarsılmaz verona camo semi auto 12 cal 4+1 71 cm
    lazer magnum slug molybdenum 12 cal 7+1 47 cm
    superpoze dolma tufek el yapımı antika tek tetik.
    cz 7mm rem mag ...
    sapan ve taş :)

• evet turgay satılan mal yerine zor geliyor bence satılmasa iyi olur ancak benim şahsi fikrim eğer hw100 satıp fx gladiator veya ona benzer yüksek hacimli tüpe sahip silah alıcaksan satılmasında bi sakınca yok diye düşünüyorum

• ewet abi sezonun kapanmasına 2 3 hafta kaldı. artıkın bundan keri zıpkın başlıyor tabi birde havalı atışları :D:D

Abi ilk önce Antalya' yada bu silahların gelmesi çeşit yönündenn çok iyi oldu... Ben Burdurda ikamet etmekteyim ... havaların güzel olduğu açıldığı bir zaman pazar gününe denk getirebilirseniz bizde bir arkadaşla 2 Eva S10 ile katılabiliriz ......

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• tabiki herzaman bekleriz

ayarlayacağınız zamanı inanın sabırsızlıkla bekliyeceğim abi...AA s410 olsun ,Gladiator olsun bu silahlarıda yakından görmeyi çok istiyorum.... :P

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• Şenol bey gladiatör ön tüpü üzerine sarılı/takılı şeyler nedir?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• ön tüpün üzerindeki sanayiden temin ettiğim yumuşak ve içi boş elastik kalın boru kauçuk namlu kısmı yatay şekilde maket bıçağı ile kesildi ve tüpe geçirdim namlu kauçuğa temas etmemektedir gayet hoş bir görüntü oldu ve çizilmeye karşıda önlem olmuş oldu.

• güzel olmuş, iyi fikir.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bunlarin disi siyah bantlisi var,ben gecen yil fx glad in hem tüpünü hem namlusunu kapatmistim,ucunuda kesik burun yapmistim,tavsiye edilmemisti,tüpü sicaklik derecesini filan mi etkiliyormus öyle birseydi,

link i buldum,resimde var

PCP FX Gladiator üm geldi

• kardeşim sen biraz abartmışsın olayı ;kihhik, komple izole etmişsin tüfeği ben biraz insaflı davrandım gladiatore hava alan bölümleri var ;şrofls;.