7 Şubat Atış Sucuk Ekmek Çok Güzel, Gene Gelecek Ben Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • AAAAHHH AH

Az kaldı klin ;tacli# gonlu, sabret.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Mumi, yerler ıslak, bu sefer gelirsen ramroluk yapamazsın ona göre +;tuftabV#

Deme be abi 8| Ayakta/oturarak atmak bana pek yaramıo abi ... Tutturamıom ;avci; :P

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»

• Bülent abi gene virüsü birilerine salmışsın. :thumbup:

Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nün hali harap, hemen hemen hepsi virüsü kapmış ;d; , ben sadece bir dozaj daha verdim ;şrofls;.

Deme be abi 8| Ayakta/oturarak atmak bana pek yaramıo abi ... Tutturamıom ;avci; :P

Ne diyeyim Mumi, yerlerde yatarak ya oradan olacaksın ;#^+. , yada oturarak atışa alışacaksın ;şrofls;.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Ne diyeyim Mumi, yerlerde yatarak ya oradan olacaksın ;#^+. , yada oturarak atışa alışacaksın ;şrofls;.

Hehe! Bir aksilik olmaz ise hem gelirim hem de yerden ;tufey# atarım ! Filintalar kar yağmur çamur dinlemez ! X]#+,

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»

• Pazar günü buluşmaya geleceklerin dikkatine
    Reşadiye'de hala kar var ve hava nemli bu yüzden masalar ıslak, yanınıza masaların üstü ve sıraları için naylon birşeyler getirin. Sıkı giyinin.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• gayet güzel bir buluşma yapmışsınız, tebrikler.

Bülent abi başka foto yokmu? yarışma falan yapmadınız mı?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• gayet güzel bir buluşma yapmışsınız, tebrikler.

Bülent abi başka foto yokmu? yarışma falan yapmadınız mı?

Erdem kardeşim, impo ve kalyoncu olmazsa bizde pek atış yarışması olmaz, ama çene yarışması çok bol ;dance; Yarın ikiside gelirse yarışma görün siz. Serkut arkadaşımız çekti ama yükleyip yüklemiyeceğini bilmiyorum.
    Ayrıca Ankara'yı buluşma sayısı olarak geçeceğiz diye şeyimiz donuyor. Ama dönmek yok ;şrofls;. Birde İzmir başlayabilse ortalık daha da neşelenecek ama bir türlü toplanamadılar :sleeping:

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Yarın ufak bir organizasyonla katılmak isteyenler arasında bir deneme yapmalıyız.Ne kadar çok kişi katılırsa o kadar eğlenceli olur.Zaten amaç eğlenmek.Bende Ankara'daki yarışmalarda kullanılan hedef kartonlarından var.Onlar kadar 5 turlu falan olmasada birşeyler yapabiliriz umarım.

FİLİNTALAR GRUBU

• ben kırmam abi seni :) nasıl istersen. yalnız benim hava problemim var inş. o gördüğüm büyük tüp duruyordur.:)

FİLİNTALAR GRUBU

• Abi yarın kaçta buluşuyoruz??? Kimler geliyor???

FİLİNTALAR GRUBU

«Her kim atıcılığı öğrenir de sonra terk ederse, bizden değildir.»

• ikeada 10:30 demiştik enson,
    Bülent abi senin hortumu bağlamanın bi yolunu bulmak için sabah erkenden praktikere gitmeyi düşünüyorum basit bi 1/8" manşon işimizi görür. Eğer geç gelirsem siz gidersiniz ben oradan gelirim.

• Kerem o tüpten doldurursan tel maşa uzaya gider herhalde.

selamlar

FİLİNTALAR GRUBU
    AA S410 fac extra 5.5 mm + Hawke 8x32-56 30 mm,
    AA TX 200 5.5 mm hc +bushnell 4x12-40,
    Diana Mod 54 5.5 mm +bushnell 6x18-50,
    ve diğer yaylılar

• Kerem o tüpten doldurursan tel maşa uzaya gider herhalde.

selamlar

:) ben görmedimde tüpü neden ki ? ne var içerisinde

FİLİNTALAR GRUBU

• lpg

FİLİNTALAR GRUBU
    AA S410 fac extra 5.5 mm + Hawke 8x32-56 30 mm,
    AA TX 200 5.5 mm hc +bushnell 4x12-40,
    Diana Mod 54 5.5 mm +bushnell 6x18-50,
    ve diğer yaylılar

• ikeada 10:30 demiştik enson,
    Bülent abi senin hortumu bağlamanın bi yolunu bulmak için sabah erkenden praktikere gitmeyi düşünüyorum basit bi 1/8" manşon işimizi görür. Eğer geç gelirsem siz gidersiniz ben oradan gelirim.

Tamam Tunç vede sağol. Peki manşon bizim gizli gaza dayanır mı? Ne dersin. Millet tüfek doldurayım derken havaya uçmasın?

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• lpg

Süvarim, tam lpg değil ama başka bir türevi, bugün Tunç ile denedik. Sonuçlar epeyce iyi. Fakat skuba'ya doldurmak için epeyce basınç gerekiyor.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• aman abi :S birtane telmaşa tüfeğim var riske atamam onuda sonra taylan abi ne yapar ? :)

FİLİNTALAR GRUBU