Evet AA S410 lar geldiler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • senol kardesimin cabalari ve emekleri ile sonunda AA s 410 x tra fac larimiz geldiler, osman abimize gittik denedik crono bize azizlik etti olcumleri daha sonraya biraktik ama osman abiyle cok iyi bir sohbet ettik , guzel seyler paylastik , hw den sonra bakalim s410 neler vadediyor , acikcasi hw deki isabet orani ve atis kalitesini bu yeni pcp de de bulursam cok mutlu olacagim hw 100 un estetik ve kalitesine hayranim umarim beni kendine asik edecek bir pcp olur aa s 410 .

bu arada hepinize yorumlariniz icin tesekkur ederim.

mustafa bey sizede modlama ve hassas iscilik icin ayrica tesekkur ederiz, silahlarda en ufak bir iz yok modlama yapildigini gosteren ne vidalarda ne baska bi yerde sadece gucunden anlasiliyor, ;avci;

turgayttt
    ANTALYA
    Airarms s410 xtrafac pcp 22 cal, Xd optics 10-40x60 esf y reticle & green lazer sight
    Eser 177 cal , Tasco 3x12x40
    Gamo 177 cal, Tasco 2-9x40 ;tufey#
    SUMATRA 500 22 CAL VECTOR OPTİCS 4X16 50 FFP .
    yıldız superpoze 71 cm
    huğlu 103 de superpoze
    huğlu klasik çifte
    sarsılmaz verona camo semi auto 12 cal 4+1 71 cm
    lazer magnum slug molybdenum 12 cal 7+1 47 cm
    superpoze dolma tufek el yapımı antika tek tetik.
    cz 7mm rem mag ...
    sapan ve taş :)

• Evet Turgay air arms almakla bence en akıllıca işi yaptık diyebilirim, benim düşüncem bir müddet silahı bu haliyle kullanmak ve sonra Mustafa beyin kendisine ait olan air arms silahını bizzat istanbul,a gittiğimde görme şansım olursa aynı şekilde modlamasını istemek olacak.

Şu anda kullandığım gladiator atış sayısı olarak beni gayet tatmin ediyor,gladiatorun yanına 5-10 atış yapacak güçlü bir air arms beni daha mutlu edecek sanırım.

Bizzat bende buradan Mustafa bey,e ve yatagun çalışanlarına ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum.

• Official Post

Tekrardan silahlarınız hayırlı olsun, Turgay bey ve Şenol bey, biz bu hobinin içinden geliyor olmamız sevdiğimiz işi yapıyor olmamızdandır, şirketimiz personeli Kadir bey de benim forumlardan yıllar öönce tanıdığım bir hobidaşımız, yani hobimizi işimiz yaptık, hal böyle olunca finişte mükemmel oluyor, Kadir beyi silah söküp takarken görmelisiniz !!! ellerinde beyaz penye eldivenlerle silaha parmak izi geçmesin çabalarını. ^^

Herzaman beklerim İstanbula, misafirim olursunuz. g;$i

• mutlaka uğrayacağız Mustafa bey Fenerköy,de abime ait yazlık var oraya geliyoruz istanbul,a geldiğimizde sanırım yakındır zekeriyaköy,e

• mustafa bey hakikaten bizim de ilk bakista dikkatimizi cekti , merak olunca hemen ona bakiyor insan cunku yeni bir silah aliyorsunuz ve siz elinizi degmeden sokulup takiliyor :) ve aceba nasil bir iscilik yapildi diye merak etmemek elde degil , ancak dedigim ve sizin de dediginiz gibi cok dikkatli davranildigi ortada , hepinize tekrar tesekkurler ,

turgayttt
    ANTALYA
    Airarms s410 xtrafac pcp 22 cal, Xd optics 10-40x60 esf y reticle & green lazer sight
    yıldız superpoze 71 cm
    huğlu 103 de superpoze
    huğlu klasik çifte
    cz 7mm rem mag ...

• hasan kardesim biliyorsun hafta sonu buyuk ihtimalle ayni yerde avda oluruz . ve yine buyuk ihtimalle pcp ler yanimda olur ve yine buyuk ihtimalle beraber atis yapariz :)

sevgili kardesim sen iste gece gideriz atisa ....

turgayttt
    ANTALYA
    yıldız superpoze 71 cm
    huğlu 103 de superpoze
    huğlu klasik çifte
    cz 7mm rem mag ...

• antalyada pcp aşireti oluşuyor gibi ;kihhik, hasan kardeşimizlede bir gün tanışırız mutlaka turgay abimiz sayesinde.

• Tekrardan silahlarınız hayırlı olsun, Turgay bey ve Şenol bey, biz bu hobinin içinden geliyor olmamız sevdiğimiz işi yapıyor olmamızdandır, şirketimiz personeli Kadir bey de benim forumlardan yıllar öönce tanıdığım bir hobidaşımız, yani hobimizi işimiz yaptık, hal böyle olunca finişte mükemmel oluyor, Kadir beyi silah söküp takarken görmelisiniz !!! ellerinde beyaz penye eldivenlerle silaha parmak izi geçmesin çabalarını. ^^

Herzaman beklerim İstanbula, misafirim olursunuz. g;$i

Ben ve impo canlı şahitleriyiz.
    silahlarınızı güle güle, keyfle kullanın beyler.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• akın abi mutlaka tanışmak isterim tabi bizim şuandaki dert av sezonu bitirmek fazla kalmadı 2 hafta ^^ daha sonra hafta sonları mutlaka görüşürüz. sadece ben değilim bugün arkadaşıma hatsan at44 wx 10 L&W aldık deneme fırsatı olamdı inşallah bu hafta sonu onuda deneriz.
    Daha çncede demiştim abi Mediterian Team kurmak lazım :thumbup:

• arkadasinin silahi hayirli olsun, hasan kardesim , onu da katariz gruba biz de bi med group yapariz dedigin gibi simdiden 4-5 iyi adam var :)

turgayttt
    ANTALYA
    yıldız superpoze 71 cm
    huğlu 103 de superpoze
    huğlu klasik çifte
    cz 7mm rem mag ...

• Hayırlı olsun, güle güle kullanın ;d;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• s10 ile s410 arasinda secim yapmaya calisiyorum. bir evanix incelemesini okurken soylenen dikkatimi cekti;
    Evanix Bolt Action .22 inceleme

Hava tüpü : Bahsedildiği gibi 320cc hacme sahip değil 290cc bu da Air Arms ın tüp hacminden 10cc fazla eder, boyası tam anlamıyla kabus, bildiğiniz olmamış patlıcan renginde hare hare dalgalı ve ara ara çizikler vs.. var üzerinde, tüp çelik materyalden üretilmiş, dış çapı 35mm et kalınlığı şaşılacak derecede ince 2,10mm AirArms da bile 2,40mm iken ve biz AA yı tüpünün et kalınlığı çok ince diye eleştirirken bu silahın tüpünün bu incelikte olması doğrusu bizi şaşırttı, ve tüp üzerinde test ve kullanım basınçlarını belirten hiç bir yazı yok, bu yüzden aman arkadaşlar 200 bar üzerini sakın test etmeyin.

acaba o gunden bu gune AA larin tup yapisi duzeltildimi?

• Official Post

AA ların tüp yapısı bozukmuki düzelsin, siz benim yazımdan bunumu çıkardınız? ;d;

• s10 ile s410 arasinda secim yapmaya calisiyorum. bir evanix incelemesini okurken soylenen dikkatimi cekti;
    Evanix Bolt Action .22 inceleme

acaba o gunden bu gune AA larin tup yapisi duzeltildimi?

AA ların tüp yapısı bozukmuki düzelsin, siz benim yazımdan bunumu çıkardınız? ;d;

''biz AA yı tüpünün et kalınlığı çok ince diye eleştirirken'' diye bir ifade kullanmissiniz.
    bende elestirilecek durumlari duzeltildimi diye sordum.
    yani hala elestirilecek kadar tup yapisinin bazi yerleri incemidir bunu merak ettim.

• Official Post

Bu yazı çok eski bir yazı olmalı, o tarihlerde ilk izlenim olarak görüşlerimizi yazdığımız oluyordu, ama sonrasında silahların tüplerinin üzerinde resmi testleri ile ilgili ve sertifika bilgilerinin olduğu görülmüş ve ben dahil o tarihlerde satın aldığım (2,5 sene önce) AA S410 u halen kullanmaktayım, demekki kullanılan çelik çok özel bir alaşımki ingiliz teknik test kurumları müsaade etmişler.