Baıkal ıj-53 hakkında bilgisi olan?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Öncelikle merhabalar.

Bu tabanca(BAIKAL IJ-53) hakkında bilgisi olan var mı acaba var sa benle paylaşırsa çok sevinirim.

Bu arada hatsan webley typhoon 5.5 tabanca var o nasıldır acaba ?

Bu iki tabancayı karşılaştırırsak hangisi daha uzun menzillidir?Hangisi Kaç metreden şişe kırabilir ?( (soda veya şarap şişesi)

Grupları nasıldır?

Bir de şuhatsan mod 25 var hatsanın kendi sitesinde hızı .177 cal. için 150 mt/sn yazıyor ama satış yapan sitelerde bu tabancanın hızı 115 mt/sn yazıyor.Gerçek hızını bilen var mı acaba? ;hirr; ;c;

Biraz uzun oldu ama herkese iyi atışlar. ;kovboys;

• webley tabanca vardi bende, hic sise kiramadim #hims 10 mt atiyorum sacmayi giderken görüyorum #hims bendeki 4,5 mm di,5,5mm nasil gider onu düsünmek bile istemiyorum,verdim gitti ( garsambasi kalkti ortadan #hims;lol; )

• Verdiğiniz cevap için teşekkürler.Demek ki webley typhoon'dan vazgeçeceğiz g;$i. O zaman başka tabancalara bakalım.Bu arada abilerim ,üstatlarım baıkal ve mod 25 hakkında düşüncelerinizi de paylaşırsanız çok makbule geçer. ;tacli#

Başka pistonlu 5.5m 200 tl civarı tabanca önerisinde de bulunabilirseniz çok sevinirim ^^

İyi atışlar ;#taban^l