Antalya Buluşması oas-turgayttt-akinsenol

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • emegine saglik senol kardesim , osman abimizle guzel bir ogleden sonra gecirdik , crono testleri bircok hedefe bircok silah ve mermi denedik ve cok iyi sohbet ettik , tesekkurler osman abi, yine gorusmek uzere,,, ;tufey#

turgayttt
    ANTALYA
    Airarms s410 xtrafac pcp 22 cal, Xd optics 10-40x60 esf y reticle & green lazer sight
    Eser 177 cal , Tasco 3x12x40
    Gamo 177 cal, Tasco 2-9x40 ;tufey#
    SUMATRA 500 22 CAL VECTOR OPTİCS 4X16 50 FFP .
    yıldız superpoze 71 cm
    huğlu 103 de superpoze
    huğlu klasik çifte
    sarsılmaz verona camo semi auto 12 cal 4+1 71 cm
    lazer magnum slug molybdenum 12 cal 7+1 47 cm
    superpoze dolma tufek el yapımı antika tek tetik.
    cz 7mm rem mag ...
    sapan ve taş :)

• ilk bulusmayi kayit altina almissiniz hayirli ugurlu olsun :) güzelim tüfegi yere koymayin yahu ;kihhik, biraz eskitin barii ;şrofls;.

chrony yi yeni mi getirtdiniz :him:s

• Official Post

Güzel bir gün geçirildiği aşikar, fakat o ne ? Osman abi bıyıkları kesmiş ;şrofls;.

Turgay sanada hayırlı olsun S410 silahın, beğendiğine memnun oldum, bu modlamada sadece çekiç değiştirildi, amaç silahta kesinlikle kalıcı değişikliğe gitmemekti ve bu yapıldı, kalıcı değişikliğe tamam denildiğinde silahın şuanki 40fpe gücü 80fpe lere kadar çıkarılabilir, imzamdaki AA S410 son yaptığım değişiklik öncesi 71fpe idi yeni yaptığım değişikliğin sonuçlarını test etmedim.

Silahlarınızı biraz eskitin, arzu ettiğiniz güçlere her zaman modlanabilir.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• evet mustafa bey şahsen benimde fikrim air arms'ı bu yaz sezonunu bu şekildeki haliyle kullanıp sezon bitiminde sizin kullandığınız air arms seviyesine modlamanız için göndereceğim yada kendim getireceğim.