ewanıx 125m

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar,bugün hava çok güzel ve rüzgarsızdı.bunu fırsat bilerek biraz atış talimi yaptım ;kihhik,
    öncelikle şunu söyleyeyim;silahımı bir kaç gün önce komple söktüm,bildiğiniz üzere ewa ların hava sarfiyatı bir hayli fazla,o yüzden nasıl hava tasarrufu sağlayabilirim diye biraz kurcaladım silahı :)
    yaptığım
    ---tüpün içinde valf'a gelen basınçlı havanın geçtiği valf yayının önündeki kapağın delik çapını 2mm kadar daralttım
    ---valf açıldığında namluya gelen hava miktarını kısıtlayacağını düşündüğüm için pelet iticiye,uygun çap ta elektrik kablosundan sıyırdığım 3-4mm kadar uzunluğunda ki plastiği pelet iticiye geçirdim
    ---son olarak ta setuskur vida yı silahın arka kısmına seviye gelecek şekilde gevşettim
    sonuç:daha önce 200-100 bar aralığında 35-38 civarında atış yapabiliyordum,şu anda 200-100 bar aralığında ise 47-50 atış yapabiliyorum ve silahın stabilitesi öncekine nazaran daha güzel.cronom olmadığı için hız ölçümünü yapamıyorum.bugün 18 grain lik peletim kalmadığı için 14.3 grain le 125m mesafede yaptığım atışları paylaşıyorum
    [Resim Engellendi: http://s11b.directupload.net/images/100213/temp/pudp9a9m.jpg]burada 7 atış yaptım bir tanesi ıska

[Resim Engellendi: http://s7b.directupload.net/images/100213/temp/acvkav3h.jpg]burada da 20 atış yaptım üç tanesi ıska
    yaptığım bu basit uygulama ne derece etkili bilemiyorum ama bu hali ile silahımdan çok memnunum ;şrofls;.

• elinize sağlık, paylaşım için teşekkürler ;d;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• tebrikler ;d; sayenizde görebiliyoruz evanix in grupmanlarini,baskada gördügümüz yok ;kihhik, güzel atis ;d;

• tebrikler ;d; sayenizde görebiliyoruz evanix in grupmanlarini,baskada gördügümüz yok ;kihhik, güzel atis ;d;

teşekkür ederim kadir abi :) önümüzdeki hafta sonu hava iyi olursa 150m deneyeceğim inşallah,peletler gelsin,bakalım ne olacak ;şrofls;.

• teşekkür ederim kadir abi önümüzdeki hafta sonu hava iyi olursa 150m deneyeceğim inşallah,peletler gelsin,bakalım ne olacak

Ne olacağını beraber göreceğiz ;şrofls;.

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• Eline sağlık çok güzel olmuş.

FİLİNTALAR GRUBU

• Eline sağlık çok güzel olmuş.

teşekkür ederim taylan abi,senin ki kadar olmasa da idare eder ^^