İzmirdeki tüm airguntürk üyelerine.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba Bu siteye üye olalı fazla zaman olmadı ama hemen izmirden birlikte buluşup organizasyonlar düzenleyebileceğim arkadaşlar aramaya başladım.Neden bilmiyorum ama izmirde buluşma tanışma gibi organizasyonlar yok sanırım.Bende tanışalım kısmında ne kadar izmirli varsa özel mesaj yolladım.Yollamadığım varsa gözümden kaçmış olabilir.Kusura bakmayın.Bütün izmirlilere buradanda duyurmak istiyorum.İzmirde olupta artık buradada organizasyonlar yapmanın zamanı geldi diyenler benimle buradan yada bana doğrudan mesaj yazarak haberleşebilirler.Ben bu hobi çevresinde buluşup tanışmak için sabırsızlanıyorum ve sizleride bekliyorum.İlgili herkese şimdiden teşekkür ediyorum.

pietro beretta exxtreme,nightstalker

• umarım başarabilirsiniz, İzmir'liler bir ara buluşuyorlardı. sonra kesildi buluşmalar.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Bende buluşmaların kesilmesine şaşırdım.İzmirde de atış yapılacak güzel yerler mevcut.Birliktelik sağlanırsa gerektiğinde yer arar buluruz bile.Ben evli ve bir çocuk babası olmama ve de hobilerim yüzünden eşimle sürekli tartışmama rağmen buluşmak için birileriyle irtibata geçmek istiyorum.Bilirsiniz bu hobi tek başına pek çekilmiyor. p aylaşım gerektiriyor diye düşünüyorum.Ve de bende tanıştığımız arkadaşlarla iyi vakit geçirmek istiyorum Yeter ki birisi beni duysun.

pietro beretta exxtreme,nightstalker

• slm ben izmir bergama 112 deyım ama akhısarda oturuyom belkı ayarlayabılırız bır seyler

airarms s410 FP raptor mp8 reticle 6-24x50
    green laser 300 lumen flashlight

B RH +

• Merhaba izmirliyim bucada oturuyorum atış yapacak arkadaşlar arıyorum ... :) bu pazar bulusalım hadi izmirde kim varsa???

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• Merhabalar bende izmir evka 2 de oturuyorum..Buluşmalar harika olurdu şahsen

Xd 10-40x50 ESF Y Reticle Rifle Scope Russia Technique

• Merhaba Arkadaşlar;

İzmir'de Sarnıç'ta pazar günleri (kararlaştırarak ) toplanıyoruz.Flintalar'ın da mayıs ayında ziyaretimize geldiği Sarnıç'ta , askeriyeden kalma bir atış poligonu var.Tekrar toplantı olduğunda sizlere de buradan haber veririz.Fakat bu pazar hava durumunun aşırı fırtına ve yağmur gösteriyor olması sebebi ile toplanma ihtimali zor gözüküyor.Orman içine doğru toprak yoldan 2 km kadar içeri girilmesi gerekiyor.

http://uk.weather.com/weather/10day-Izmir/Cumaovasi-TUXX0016

En kısa sürede görüşmek üzere , sizleri de bekleriz.

AirRanger 80 (90) FAC Special Edition .25 RR Stock ;
    BKL; 6-24x50 Full Size Mill Dot Reticle;
    Webley Patriot 1. (.22);
    Zoraki Ultra HP-01(.22);
    SupremeMax 12 ga 61 cm Cantilever Optima 3-12x44 + 71 cm;
    Üzümlü Çifte 12 ga;
    Çatüs .410 ga 53 cm + 65 cm (7+1 Şarj.)x2;
    BKL Dovetail Riser&BKL ; 4-16x50 Silver;
    Ve BAR II Sırada :)

www.emarstore.com

• Arkadaşlar atış için haberlerinizi bekliyorum.Tüm izmirli arkadaşlarla iletişim kuralım.Herkez herkeze bilgi versin etrafa yaysın...

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• Slm arkadaslar ben araniza yeni katildim ben duzenli olarak pazar gunleri gitmeye calisiyorum isteyen varsa katilabilir focaya gidiyoruz bildgim guzel bi orman var atisa uygun gelmek isteyen msj atarsa cok guzel olur bi terslik olmazsa bu pazar focadayim

• Slm arkadslar bende izmirde oturuom pazarlari focada guzel bi ormana gidiyorum atis icin gelmek isteyen arkadaslarla iletisime gecmek isterim bu pazar bi terslik olmazsa yine gidicem atis icin cok uygun sakin bi yer.izmirdeki arkadaslari beklerim

• merhaba artık bende izmirdeyim tüfeğimi bir kaç ay önce sattım ama buluşmalar olursa yine gelirim cumartesi pazar günleri antrenmanlarım olabiliyor olmadığında buluşmalara katılabilirim

Hatsan AT44 WX-10 LW 5.5 ;grin;

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50

• izmirde genellikle pazar günleri sarnıcta düzenli olarak kalabalık bir ekiple buluşuyoruz sizide bekleriz.

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR TOPRAK UĞRUNDA CAN VEREN VARSA VATANDIR

• Bende katılırım buluşmalara, havalar biraz daha düzelsin, yaz gelmeden 2 aylık bir vaktimiz olucak

• Merhaba Arkadaşlar,

Efeler grubu olarak pazar günleri fırsat bulunca atışlara gidiyoruz.Herkesi Efeler buluşmasına bekleriz.

AirRanger 80 (90) FAC Special Edition .25 RR Stock ;
    BKL; 6-24x50 Full Size Mill Dot Reticle;
    Webley Patriot 1. (.22);
    Zoraki Ultra HP-01(.22);
    SupremeMax 12 ga 61 cm Cantilever Optima 3-12x44 + 71 cm;
    Üzümlü Çifte 12 ga;
    Çatüs .410 ga 53 cm + 65 cm (7+1 Şarj.)x2;
    BKL Dovetail Riser&BKL ; 4-16x50 Silver;
    Ve BAR II Sırada :)

www.emarstore.com

• izmirde hic bulusma yapanlar olmuyor sanirim bulusan varsa duzenli olarak msj atarsiniz sevinirim.tessekkurler.

• Bugün saat 11'de Gaziemir Sarnıç yolundaki YÖREM unlu mamüllerinde buluşulup atış alanına gidilecek. Bilginize...

STEYR LG110 FT .177 cal. - Hawke Sidewinder 30 8-32x56
    DAYSDATE AİRWOLF MCT .22 cal.- NikkoStirling Targetmaster IR 10x50-60 MD
    FX T12 Synthetic .22 cal.- NikkoStirling Nighteater 4-16x50 IR
    WEİHRAUCH HW97KT .22 cal.- HAWKE Sport HD IR 4-12x50 AO
    ZORAKİ HP01 Ultra .177-.22 cal.- DİANA 4x32
    DRAGER Scuba 6lt-300 Bar
    [Resim Engellendi: http://i41.tinypic.com/2nk457p.jpg] [Resim Engellendi: http://img94.imageshack.us/img94/2324/imagejbe.jpg]