dürbündeki artıkıl dönüyor

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selam bende tasco 6-24*50 dürbün var ama sağ sol ve yukarı aşağı ayarı yapar ken yani ayar düğmelerinle oynarken artıkıl sağa doğru dönüyor atışlarda falan kesinlikle bozulmuyor zaten pcp kullanıyorum sadece ayar düğmelerinle oynayınca dönüyor sebebi ne olabilir sizce ne yapmam lazım siz ustaların fikirlerini bekliyorum
    cevap yazanlara şimdiden teşekkür ederim.

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• aynı şey benımde başıma geldi dürbünün içindeki tüpü sabitleyen 3 tane vida var.zoom ayar halkasının altında yada on mercek tüpünün altında bazı dürbünlerde. onlar gevşemişti sıktım düzeldi.resim olsa daha iyi anlatırdım ama senın yapıcagın ön mercek tüpünü sök.ana gövde üzrinde 3 vidayı bul ve sık.inşallah düzelir kolaygelsin

Weihrauch hw100s 5.5 + remington 4-16 *50AO

hatsan at44-10 optima 4-12*44

• aynı şey benımde başıma geldi dürbünün içindeki tüpü sabitleyen 3 tane vida var.zoom ayar halkasının altında yada on mercek tüpünün altında bazı dürbünlerde. onlar gevşemişti sıktım düzeldi.resim olsa daha iyi anlatırdım ama senın yapıcagın ön mercek tüpünü sök.ana gövde üzrinde 3 vidayı bul ve sık.inşallah düzelir kolaygelsin

hemen bir deneyeyim.
    teşekkürler.

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık