20 Şubat 2010 "deliye hergün bayram" buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • gelin bişeyler yaparız mutlaka ^^

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• gelin bişeyler yaparız mutlaka ^^

;kihhik,

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Bende geçen hafta stoeger x20 + winchester 3-9*32 dürbün aldım (dürbünün nasıl bişey oldugunu bilmiyorum ama bugünkü deneme atışlarımda işimi gördü) :) eğer bi askilik olmazsa bende gelecegim ctesi günü sabah 10 da iş var ama 7 de orda olmayı planlıyorum,, bugünkü deneme atışlarımdan fotograflar; :)

[Resim Engellendi: http://img24.imageshack.us/img24/677/fotoraf0477.jpg]

[Resim Engellendi: http://img514.imageshack.us/img514/3651/fotoraf0492.jpg]

[Resim Engellendi: http://img94.imageshack.us/img94/4398/fotoraf0497.jpg]

Bu son atış yerimde tahminen yaklaşık 60 metre 5 atıştan 3 ünde kağıdı tutturabilmekle yetindim :D

Stoeger X20 Caliber .177 (4.5mm)
    Gamo PT80 .177 (4.5mm)
    Winchester 3-9x32 Scope

• Yine yarışmamı varmış bu haftada:),, normal atış yapılabilecek alan varmı acaba :) ?

Gamo PT80 .177 (4.5mm)
    Winchester 3-9x32 Scope

• Yine yarışmamı varmış bu haftada:),, normal atış yapılabilecek alan varmı acaba :) ?

Sende katılırsın yarışmaya,,,silahına güvenemiyorsan başka silah temin ederiz..Yarışmaya katılmak istemeyenler için,Kıyıda köşede her zaman yer vardır. g;$i

A Takımı Üyesi

• Teşekkür ederim Osman abi 1 haftalık stoeger x20ime ve atıcılıgıma güvenmiyorum açıkcası :) Neyse ben geleyimde ilk mesajda yazdığı gibi yapılacak bişeyler bulunur illaki,, en azından sizleri ve yaptıgınız grupmanları izlemekte çok keyif verici olacaktır :)

Gamo PT80 .177 (4.5mm)
    Winchester 3-9x32 Scope

• Bir aksilik olmazsa ben de gelirim. Yalnız puan kartlarını önceden isterim. ;şrofls;.

Ben Mini Poligonda Atış yapar Yedek kart getiririm yanımda...belki çaktırmadan değiştiririm ;kihhik, Yarşmalarda şike kokuları yayılmıştı ... atıcılıkla alınamayan birinciliği masa başında alabilirim.. ;,;-;şrofls;.½bay£bay`;

A Takımı Üyesi

• hayırlı olsun, güle güle kullan. bu işe bulaşınca tabanca kesmez, söylemiştik ^^

.

ankarateam.png

• Kamuran abi avatarındaki silah seninmi,merak ettim markasını çok güzel bişeye benziyor.

Evet, kendisi Kamuran abinin Mauser'i. ;keyf;

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Cem hedefleri yetiştirebilecek mi acaba? yetiştiremezse hedef sıkıntısı çekmeyelim sonra?

.

ankarateam.png

• Teşekkür ederim Osman abi 1 haftalık stoeger x20ime ve atıcılıgıma güvenmiyorum açıkcası :) Neyse ben geleyimde ilk mesajda yazdığı gibi yapılacak bişeyler bulunur illaki,, en azından sizleri ve yaptıgınız grupmanları izlemekte çok keyif verici olacaktır :)

Al yaylını gel.Cumartesi gelebilirsem,yaylılarla şöyle güzel bir konser veririz. ;rofl.;

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png

• Al yaylını gel.Cumartesi gelebilirsem,yaylılarla şöyle güzel bir konser veririz. ;rofl.;

yalnız Anıl gerçekten konser verebilecek yeteneklere sahip g;$i

.

ankarateam.png

• :) teşekkürler ama yaylılarla degil sadece gitarla :) bundan sonraki hedeflerim hem yaylılarla hemde pcplerle konser verebilmek :D

Gamo PT80 .177 (4.5mm)
    Winchester 3-9x32 Scope

• Gitar Eşliğinde,,Yarışma daha zevkli olur herhalde ,,,Hatta belgesel olabilecek şekilde videolamakta gerekir.. ;,;-;şrofls;.½bay£bay`;

A Takımı Üyesi

• Cem hedefleri yetiştirebilecek mi acaba? yetiştiremezse hedef sıkıntısı çekmeyelim sonra?

Erdem Cem ile görüştüm..Hedefleri,önümüzdeki hafta bana bırakabileceğini söyledi...bu hafta elinde hedef olanlar getirsin ..

A Takımı Üyesi