MERAK SONUNDA KARASEVDAMI OLDU NE....:)))

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Muhammed
    Silahlara yaptığın sehpa cephe kaplama malzemesi gibi geldi doğru mu?

• Muhammed
    Silahlara yaptığın sehpa cephe kaplama malzemesi gibi geldi doğru mu?

ewet Selçuk Abi foamboard.ewdw vardı bikaç tane.değerlendireyim dedim.gecede uyku tutmamaıştı.kestim biçtim işimi görecek bişey yapmaya çalıştım.saygılar abim.

• Aslında o malzemeden atış için destekte yapabilirsin.

yaptım bile Selçuk Abim.hemde üzerine ince sünger geçirip bide kumaş diktirdim eşime.çok güzel oldu.

• Silahlarınızı iyi günlerde kullanın. Maaşallah dükkan açacak kadar çokmuş. Ama bu kadar silahı nerede kullanıyorsunuz merak ediyorum. Bahçede 10 mt mesafeden gazoz kapağına atış yapıyorsanız güzel bir lüks.

• Silahlarınızı iyi günlerde kullanın. Maaşallah dükkan açacak kadar çokmuş. Ama bu kadar silahı nerede kullanıyorsunuz merak ediyorum. Bahçede 10 mt mesafeden gazoz kapağına atış yapıyorsanız güzel bir lüks.

teşekkürler abi.dükkan açıcamda ilerde hazırlık olsun diye aldım(şaka tabiki )bahçeme gelince 36 metre net atış yapabileceğim kadar uzun.ayrıca her pazar istisnasız arazideyim.buda naçizane bikaç atışım 50 METRE MOD 125 SODA ŞİŞESİ ATIŞ VIDEOSU .saygılarımla.

• arkadaşlar yapılan bazı yorumlar maksadını aşıyo galiba.bu şekilde yazılan mesajlar hem beni hemde forumu zor durumda bırakabilir.lütfen biraz daha dikkat edelim.bu konuyla lakalı son mesajları kasdediyorum.sonra administratör tarafından silinmek zorunda kalıyo.saygılarımla.

• Bence espiri olarak yazmıştır mutlaka.

yok Selçuk Abim gönderilmiş bikaç cevap silindi.silinmesine şahit oldum.çevrimiçiydim.o esnada oldu.dikkat etmek lazım. agt

• Official Post

Muhammet, bu başlık altında silinen mesajlardan bahsediyorsanız, siz çakmak şarjörlü fotoğrafı keşke silsek dediniz, bende o fotoğrafı kaldırdım, fotoğraf kalkınca o fotoğrafla ilgili yazılan çakmak şarjör mevzuları anlamsız kaldı ve bu anlamsız kalan mesajlarıda konunun bütünlüğünün bozulmaması için sildim..

• Muhammet, bu başlık altında silinen mesajlardan bahsediyorsanız, siz çakmak şarjörlü fotoğrafı keşke silsek dediniz, bende o fotoğrafı kaldırdım, fotoğraf kalkınca o fotoğrafla ilgili yazılan çakmak şarjör mevzuları anlamsız kaldı ve bu anlamsız kalan mesajlarıda konunun bütünlüğünün bozulmaması için sildim..

Abi espiri olarak söylemiştim ama.gerçekten çok teşekkür ederim.bu konu rahatsız etmeye başlamıştı.aynı cevabı defalarca vermeme rağmen yine soruluyodu.sonuçta resim yok mesajda yok.çok iyi oldu.elinize sağlık.saygılarımla.

• Muhammet, bu başlık altında silinen mesajlardan bahsediyorsanız, siz çakmak şarjörlü fotoğrafı keşke silsek dediniz, bende o fotoğrafı kaldırdım, fotoğraf kalkınca o fotoğrafla ilgili yazılan çakmak şarjör mevzuları anlamsız kaldı ve bu anlamsız kalan mesajlarıda konunun bütünlüğünün bozulmaması için sildim..

Mustafa Abi özür dileyerek bişey daha eklemek istiyorum izninizle.sözlerimde bi sitem yada serseniş yoktu.öyle anlaşılmışsa özür dilerim.burada çok daha önemli konular varken bi çakmağın bu önemli konulardan daha çok dikkat çekmesinden inanın rahatsız olmaya başlamıştım.bu şekilde iş hallolmuş oldu.tekrar teşekkür ederim.saygılarımla.

• Official Post

Estağfurullah Muhammet, sorun yok ^^

• burada çok daha önemli konular varken bi çakmağın bu önemli konulardan daha çok dikkat çekmesinden inanın rahatsız olmaya başlamıştım.

Muhammed çakmak konusunun ön plana çıkmasını o kadar da dert etme.
    Sonuçta burada sitede yazılanları okuduğunda çoğu yazıların ince seviyeli çok hoş espirilerle dolu olduğunu göreceksin.
    Zaten sitemiz bir hobi sitesi ve insanlar günlük gailelerinden bir nebze uzaklaşmak için yazıp okuyorlar.
    Hafta sonlarını küçük bir çocuğun gezmeye gitmeyi beklemesi gibi bekliyorlar.
    Sonuçta insanların burada olmalarının sebebi çok hoş seviyeli dostluklar kurmasıdır.
    Bu sitede çok kültürlü ve mevki sahibi insanlarla dolu.
    Dikkat edersen burada ne politika ne siyaset ne ticaret ne de ayrımcılık var.
    Burada sadece ve sadece havalı silahlar ve baldan tatlı sohbetler var.
    Onun için sana tavsiyem kesinlikle konuyu dağıtıyorlar diye düşünme sadece hoşça vaktini değerlendir.
    Sonuçta sitede daha yeni olduğundan bir çok şeye bakamadığından eminim.
    Açılan nice başlıklar ne kadar farklı ortamlara kayabildiğini gördüğünde senin bile ağzın açık kalabilir.
    Tavsiyem ve önerim sakin ve relaks ol.
    Zaten günlük sitres yeterince yıpratıyor. :thumbdown:

• haklısınız Abim relax.stres götürür alimallah adamı ;şrofls;. ;şrofls;. ;şrofls;.

• çakmaktan daha önemli demek istedim #hims #hims #hims agt

Aaa Muhammed simdi olmadı.!!!
    Çakmak hiç küçümsenirmi? :whistling:
    Her şeyin başında o var. g;$i
    Yemek pişirmek için,ateş yakmak için,Isınmak için, v.s,v.s.
    Hatta maytap fitilini bile ateşlemek için hep ona ihtiyaç var. ;grin;

• Aaa Muhammed simdi olmadı.!!!
    Çakmak hiç küçümsenirmi? :whistling:
    Her şeyin başında o var. g;$i
    Yemek pişirmek için,ateş yakmak için,Isınmak için, v.s,v.s.
    Hatta maytap fitilini bile ateşlemek için hep ona ihtiyaç var. ;grin;

Abim bu saydığın ve saymadığın biçok yerde faydası varda sözkonusu yerde #hims kullanmak pek iyi olmuyomuş demekki.

• Muhammed
    Resimdeki bıçak ne marka?
    Daha yakın resmi var mı?