cfx 4.5 piston yayı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba arkadaşlar...diananın 4.5 cal. tüfeklerinden piston yayı gamo cfx e uyan varmıdır.bazı sitelerde diana yayının olduğunu gördüm..gamo ya rastlamadım buyüzden diana almayı düsünüyorum eğer teknik açıdan çok fazla etkilenmez ise....

;tufey# at 44 10 lother valter

optima.3x12x44 mildot

• cfx in pistonunun icine sigacagini sanmiyorum diana yayi nin,sen üsenmez gelirsen ben tüfegi birkez daha senin icin söker,senin tüfegin pistonu na deneriz :)

• teşekkür ederim..ilginize araştırıyorum...konuyu...sağolasın.

optima.3x12x44 mildot

• cfx in pistonunun icine sigacagini sanmiyorum diana yayi nin,sen üsenmez gelirsen ben tüfegi birkez daha senin icin söker,senin tüfegin pistonu na deneriz :)

Tüfeği sökmeye bahane olsun yani. :)

• şuan ki satabil atış oranı çok güzel,chrony ölçümlerini pcp tüfeklerinki ile de karşılaştırabilirsin ;grin;

neyse ben biraz dan balığa çıkacağım ;keyfs; biraz kafa dinleyeyim deniz kenarında ;keyfs; umarım bir adet de olsa levrek yahut hatırı sayılır çipura çekerim :)

• diana nın servisinde denediğim yaylar ,gamo hunter 440 ın pistonuna olmamıştı.gamo nun servisinden getirttim.

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• diana nın servisinde denediğim yaylar ,gamo hunter 440 ın pistonuna olmamıştı.gamo nun servisinden getirttim.

servisle ilgili adres verebilirmisin....... saol...

optima.3x12x44 mildot

• sağ ol mehmet kardeşim......... :)

optima.3x12x44 mildot

• Tüfeğin seri no sunu verirsenizde gönderirler gibi geliyor .
    gamo servisine tel açın tüfeği göndermenize gerek kalmayabilir..

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50