Yenı yaylı planı kendı tasarımım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • eskisi gibi yağışmı var erhan.olsa ne olur sonra atla gel otobüse.

nerde abı eskı yagışlar yaa kısı bıle goremedım bu sene anlamamadım bu havaların halını zaten yuzde 99 gelırım oda yarın yagmus yagacak sel selı goturceek kı gelemıyım:)

• blueman.. dediğinin bir kısmını doğruluyorum.. ben kendi çapımda bar proje çizmiştim ama bunu hayata geçirmek için imkan bulamadam.. öyleki yapmayı düşündüğüm yaylı silahın güçlü olmakla beraber tepmesini hissetmeyecek dereceye getirecektim...

sadece 4 tane farklı tepme önleyici yay kullnanacaktım.. iki tanesi 4 halkadan oluşacaktı bunlar bluemanın dediği gibi biri yayın onune ikincisi tüfeğin en arka demir kısmı ile kundak arasına üç ve dörtüncüsü ise tüfeğin pellet konulan yerin alt kısmında kundak ile demir arasına yerleştirseydim bu tepme işini en iyi şekilde çözmüş olacaktım ama tüfek hem agır olur hemde biraz uzun olması gerekiyor o vakit en hassas atışı elde etmiş olurduk tup olmaksızın.. bilmem anlatabiliyormuyum... :thumbup: :thumbup: :thumbup:

HATSAN BT65
    GAMO 6.24.50
    HİLL POMPA :thumbup:

• blueman.. dediğinin bir kısmını doğruluyorum.. ben kendi çapımda bar proje çizmiştim ama bunu hayata geçirmek için imkan bulamadam.. öyleki yapmayı düşündüğüm yaylı silahın güçlü olmakla beraber tepmesini hissetmeyecek dereceye getirecektim...

sadece 4 tane farklı tepme önleyici yay kullnanacaktım.. iki tanesi 4 halkadan oluşacaktı bunlar bluemanın dediği gibi biri yayın onune ikincisi tüfeğin en arka demir kısmı ile kundak arasına üç ve dörtüncüsü ise tüfeğin pellet konulan yerin alt kısmında kundak ile demir arasına yerleştirseydim bu tepme işini en iyi şekilde çözmüş olacaktım ama tüfek hem agır olur hemde biraz uzun olması gerekiyor o vakit en hassas atışı elde etmiş olurduk tup olmaksızın.. bilmem anlatabiliyormuyum... :thumbup: :thumbup: :thumbup:

cok guzel anlatmısınız ama ıste ımkan olmayınca hıc bırsey yapamıyoz ama ben yapmayı planlalıyom sole ucuz bı yaylı alarakdagıtıp buna benzer bırsey yapmayı dusunuyorum