28 ŞUBAT Reşadiye dayan yıkılma geliyoruz buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Buluşma Reşadiyede olacak, erken gitmek isteyen olabilir varsın gitsin, aracı olmayanlar veya ikeada buluşmak isteyenler mesaj atsın ona göre ikeada saat 9:30-10:00 arası buluşalım.

• siyahtemas'ın sağladığı alan nefis, aman boş bırakmayın, yıkmayın, yıktırmayın :) keyifli atışlar ve buluşmalar ;tese;kkur

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Rüzgar bizden önce davranmış :(

yapma yahu :!: nazar değdi herhalde :(

.

ankarateam.png

• Tunç , başlığı hiç açmayacaksın zannettim.Bu hafta Nigel Allen beni izlemeye gelecekmiş.Çok heyecanlıyım.Hep futbolcuları gelip izleyecek değiller ya.
    Bu arada "Tunç Level" çalışmaları nasıl gidiyor?

FİLİNTALAR GRUBU

• Tunç level'ın bir fotosu varmı? merak ettim :)

Taylan, Nigel bugün buradaydı :) çok memnun kaldı , Turkish Kebab, Aslansütü ikram ettik. yalnız aklınızda bulunsun acıyı hiç sevmiyor ;şrofls;.

sizleri sordu, "oooo sen filintaları bir gör hele" dedim. sizleri çok merak ediyor ve tanışmak için yanıp tutuşuyor. akşam TK123 ile İstanbul'a geliyor, Türk Misafirperverliğini gösterirsiniz artık ;d;

.

ankarateam.png

• Yedirme , içirme işi kolay da , dansöz isterim diye tutturursa yandık! ;şrofls;.

FİLİNTALAR GRUBU

• Yedirme , içirme işi kolay da , dansöz isterim diye tutturursa yandık! ;şrofls;.

niyeki? dansözün kilosu kaç para ;şrofls;. en az 3 tane olsun ;,;- hatta dur ben Nigel'la dansözleride gönderiyorum, bizimde çorbada tuzumuz olsun g;$i

.

ankarateam.png

• Benim gelmeye niyetim vardı ama arkadaşlara İzmir'e giderken araç lazım olduğundan yaya kaldım.
    IKEA'da buluşan yoldaşlar olursa onlara katılabilirim, olmadı başka sefere de görüşebiliriz.

Zoraki HP-01
    Hatsan Mod-140 + Optima 3-9x32

• Benim gelmeye niyetim vardı ama arkadaşlara İzmir'e giderken araç lazım olduğundan yaya kaldım.
    IKEA'da buluşan yoldaşlar olursa onlara katılabilirim, olmadı başka sefere de görüşebiliriz.

Ben belki bu hafta gelemeyebilirim.

Sorun olmaz muhtemelen ikeada buluşanlar olur . Beraber gidersin.

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»

kardes atasehırın neresındesın tam madenlere gelebılırsen mekana senı ben goturebılırım eeee az patlatmadık balonlarını

Ali kesin geleceksen, Tunç veya ben seni ikeadan alırız, hiç problem değil. Sana uygunsa Mustafa da madenlerden alabilirmiş.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Alıntı

yolcu tarafından
    Benim gelmeye niyetim vardı ama arkadaşlara İzmir'e giderken araç lazım olduğundan yaya kaldım.

Ali , bende Ataşehir'de oturuyorum.Ne taraftasın? Bu arada Karamürsel görüyorum memleketini.Gidip geliyor musun hala? Gençlik yıllarımda yazlarım Karamürsel'de Dalyan Sitesinde geçti.Depremde bütün anıları ve birçok tanıdığımızı kaybettik.

FİLİNTALAR GRUBU

• Ataşehir Migros'a çok yakınım, sizin güzergaha uyarsa yakın bir yerde de buluşabiliriz.
    Veya tek otobüs ile yine IKEA'ya gelebilirim. Ne de olsa şimdilik sadece HP01 çantam
    olduğundan toplu ulaşım konusunda çok sıkıntı çekmiyorum :)

Zoraki HP-01
    Hatsan Mod-140 + Optima 3-9x32

• bir aksilik çıkmazsa geliyorum .

FİLİNTALAR GRUBU

• İngilizce olan kısmı "Airgun Shooters" yapabiliriz.
    Bence eğer İngilizce de gerekli ise, terminoloji bakımından "Airgunners" kelimesinin daha uygun olacağı görüşündeyim.

S&W 686-6

• Güzel olmuşda neden "Airgun shooter" ? Gavurmuyuz biz ? :>

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»