28 ŞUBAT Reşadiye dayan yıkılma geliyoruz buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 3 mm sac delinip geçmezmi ? yada zaman içinde delinmezmi ?

esasında yüzey üçgenlerprizmaları şeklinde olsa uzun müddet dayanıklı olur ama oda yapım maliyetini artırır.

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»

• Kerem eline sağlık.Yarın fırsat bulursam Bauhaus'a gidip mdf kestiririm.Sac'la mdf arasına izocam'lı yalıtım malzemeside almayı düşünüyorum.Mdf'yi delip direk sac'a çarpan kurşun parçalanıp geri sekerek hedef kağıdını bozmasın diye.Hem çarpma esnasındaki seside keser biraz.

FİLİNTALAR GRUBU

• 3'lük sac kesinlikle dayanmıyor PCP'lere. 5'lik ideal oluyor.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• valla muhammed delinirse yenisini takarız. delse delse bülent abi deler m;s,S

bence zor bir ihtimal !

FİLİNTALAR GRUBU

• [Resim Engellendi: http://i50.tinypic.com/24gk6ye.jpg]

yarışma için hazırladığım 30x80 (cm) 3mm sac levha
    ayrıyetten üzerine 2cm lik mdf monte etmeyi düşünüyoruz.

+ düşüncesi olan bildirirse eklentiler yapılabilir.

Eline sağlık Kerem, güzel olmuş
    Ayaklar en azından şimdilik toprağa gömülecek gibi olmalı.
    A4 kağıt ebatlarına uygun olmalı (sayısı önemli değil)
    Hedef ayakları toprağa gömüldükten sonra 75 cm yükseklikte olmalı (impo daha iyi biliyor)

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

bence zor bir ihtimal !

Yahu adımız delikçiye çıktı ;lol; , ama hakediyorum tabii ki ;şrofls;. VASIFSIZ keskin nişancı olmak kolay değil öyle

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

bence zor bir ihtimal !

Hehe :>

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»

• Kerem eline sağlık.Yarın fırsat bulursam Bauhaus'a gidip mdf kestiririm.Sac'la mdf arasına izocam'lı yalıtım malzemeside almayı düşünüyorum.Mdf'yi delip direk sac'a çarpan kurşun parçalanıp geri sekerek hedef kağıdını bozmasın diye.Hem çarpma esnasındaki seside keser biraz.

izocam'lı yalıtım malzemesi nasıl oluyor tam olarak bılemıyorum ama baska bir alternatifte sac ile mdf arasına 2-3 cm lık aralık verip içerisini köpükle doldurabiliriz . köpük tabancayla sıkılan sonradan şişenlerden . cok sağlam bişey olabılır ozaman ;kihhik,

FİLİNTALAR GRUBU

• Hehe :>

Ogen getir şu evo'yu ;tufey# kim haklı görelim 8o

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• izocam'lı yalıtım malzemesi nasıl oluyor tam olarak bılemıyorum ama baska bir alternatifte sac ile mdf arasına 2-3 cm lık aralık verip içerisini köpükle doldurabiliriz . köpük tabancayla sıkılan sonradan şişenlerden . cok sağlam bişey olabılır ozaman ;kihhik,

Anymess impo'ya bir izolasyon maddesi vermişti, ona bir sor.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Eline sağlık Kerem, güzel olmuş
    Ayaklar en azından şimdilik toprağa gömülecek gibi olmalı.
    A4 kağıt ebatlarına uygun olmalı (sayısı önemli değil)
    Hedef ayakları toprağa gömüldükten sonra 75 cm yükseklikte olmalı (impo daha iyi biliyor)

bulent abi suan resımde gorulen ayakların yere basan paletlerinde delikler var ben oralara göre ucu sivri lamalar yaptım . lamaları deliklerden geçirip toprağa çakarız diye düşünüyorum.

4 adet a4 kagıdı olcusune denk gelıyor.
    yerden sacın yarı merkezi 50 cm ama yukseltme imkanımız var.

FİLİNTALAR GRUBU

• bulent abi suan resımde gorulen ayakların yere basan paletlerinde delikler var ben oralara göre ucu sivri lamalar yaptım . lamaları deliklerden geçirip toprağa çakarız diye düşünüyorum.

4 adet a4 kagıdı olcusune denk gelıyor.
    yerden sacın yarı merkezi 50 cm ama yukseltme imkanımız var.

ok, pazara deniyelim, biliyorsun arazi meyilli, kot farkını belirledikten sonra yükseltme işine bakarız

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Nerede okuduğumu hatırlamıyorum ama hedefin orta noktası yerden 75 cm olursa en sağlıklısıymış.Mantıkta sanırım genelde masaların yüksekliği 60 cm , 10-15 cm de desteklerin yüksekliği olsa namlu ve hedef arasındaki açı oldukça az olur.Ama o kadar da önemli değil zaten.
    Kerem bildiğin çatılara döşenen izocamların ön ve arkasını folyo ile kaplayıp tabaka olarak satıyorlar.Dediğin köpük şişince öndeki mdf'yi patlatır.
    Tunç Evanix'i getirirse tank zırhı gibi bişey yapmak lazım. ;şrofls;.

FİLİNTALAR GRUBU

• Nerede okuduğumu hatırlamıyorum ama hedefin orta noktası yerden 75 cm olursa en sağlıklısıymış.Mantıkta sanırım genelde masaların yüksekliği 60 cm , 10-15 cm de desteklerin yüksekliği olsa namlu ve hedef arasındaki açı oldukça az olur.Ama o kadar da önemli değil zaten.
    Kerem bildiğin çatılara döşenen izocamların ön ve arkasını folyo ile kaplayıp tabaka olarak satıyorlar.Dediğin köpük şişince öndeki mdf'yi patlatır.
    Tunç Evanix'i getirirse tank zırhı gibi bişey yapmak lazım. ;şrofls;.

tamam abi şimdi cözdüm bizde çatı arasına döşemiştik.onu monte etmeside kolay olur değiştirmeside .

FİLİNTALAR GRUBU

• Merhaba
    Sayın abilerim, kıymetli kardeşlerim. Geçen katılmıış olduğum ilk buluşmada, yeni almış olduğum At44 le hiç doğru dürüst atış yapamadım, attıklarım hep farklı
    yerlere gitti. Bende başkal tüfeklerle atış yapma zorunda kaldım. Tüfeğe 0 lama yapılması gerekiyor. Ben de acemi olduğum için 0 lama nasıl yapılır pek bilmiyorum açıkçası. Bu buluşmaya gelebilirsem birisi bana bu konuda yardımcı olabilirmi acaba ?
    Saygılarımla...

• Merhaba
    Sayın abilerim, kıymetli kardeşlerim. Geçen katılmıış olduğum ilk buluşmada, yeni almış olduğum At44 le hiç doğru dürüst atış yapamadım, attıklarım hep farklı
    yerlere gitti. Bende başkal tüfeklerle atış yapma zorunda kaldım. Tüfeğe 0 lama yapılması gerekiyor. Ben de acemi olduğum için 0 lama nasıl yapılır pek bilmiyorum açıkçası. Bu buluşmaya gelebilirsem birisi bana bu konuda yardımcı olabilirmi acaba ?
    Saygılarımla...

Tabii ki olunur. sormana bile gerek yok.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Herkese Günaydın,
    Forumda yeniyim. Buluşma yerine nasıl gidebileceğimi tarif edecek biri varmı acaba? google map üstünde işaretlesede makbule geçer.

• Herkese Günaydın,
    Forumda yeniyim. Buluşma yerine nasıl gidebileceğimi tarif edecek biri varmı acaba? google map üstünde işaretlesede makbule geçer.

Foruma hoş geldiniz, Pazar günü buluşmaya bekleriz.
    Reşadiye mesire yeri
    [Resim Engellendi: http://i50.tinypic.com/4gnhgn.jpg]

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• teşekkürler..

• Biz yarın sabah 8:30 da Yolcu (Ali) ile buluşup direk geçiyoruz.Ataşehir tarafından gelmek isteyen varsa alabiliriz.

FİLİNTALAR GRUBU