1 Mart target Art miniminnacık buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bugün saat 11 gibi Osman abiye gittim, ayartmaya çalıştım ama olmadı ;şrofls;. giderken Serdar'ı aramıştım, o da "ı ıhh, bugün gelemem" demişti. Atikomu'yu aradım, İstanbul'dan dönmemiş :(
    Osman abiye abi kim gelebilir acaba diye sordum, Evren gelebilir dedi. Evren'i aradım yeni uyanmış, kahvaltı etmemiş o mahmurlukla yanlışlıkla "ben gelirim" dedi ^^

ben paintsign'a gidip atışlara başladım, telefon çaldı baktım Evren. meğerse aracı yokmuş, zorlama boşver dedim, illa geleceğim dedi. bir süre sonra baktım, sağolsun geldi. Bu arada ben Raider ile 100m denemek istedim ama hem rüzgar, hem dürbünün şimlenmesi gereği beni sıkıntıya soktu. şimleme işini halletmeye çalıştım ama düzgün bir iş çıkaramadım, hala alt vuruyordu silah.

neyse Evren gelince genelde muhabbet biraz atış yaptık, hadi 50m puanlı atalım dedik. Bu arada "AnkaraTeam özel hedef kartları" Osman abide, sağolsun 200lük paketler yapmış, üzerine isimlerimizi yazmış.

yeni hedef kartlarını deneme imkanı bulduk, bence gayet başarılı olmuş. kartondan anlamam ama parlak kaliteli bir kartona bastırmış Cem sağolsun. Gayet kaliteli ve pellet delikleri net bir şekilde çıkıyor ;d;

[Resim Engellendi: http://s5b.directupload.net/images/100301/temp/n42p3ht2.jpg]

[Resim Engellendi: http://s5b.directupload.net/images/100301/temp/67z8pt9l.jpg]

hedef atışlarımız:
    [Resim Engellendi: http://s7b.directupload.net/images/100301/temp/o2msf8gn.jpg]

[Resim Engellendi: http://s5b.directupload.net/images/100301/temp/b5nbewfl.jpg]

[Resim Engellendi: http://s4b.directupload.net/images/100301/temp/rxpc3saz.jpg]

[Resim Engellendi: http://s7b.directupload.net/images/100301/temp/y7rc8nn8.jpg]

[Resim Engellendi: http://s5b.directupload.net/images/100301/temp/7qt47bui.jpg]

[Resim Engellendi: http://s7b.directupload.net/images/100301/temp/5e3ppv56.jpg]

önemli not: Paintsign'a dün/bu sabah bazı havalısilahlı tipler gitmiş. Bira içip otoparkta içtikleri bira şişelerini havalısilahları ile kırmış ve üstüne üstlük ortalıkta kırıkları bırakıp gitmişler ;hirr;

o kırıkları bizzat temizledim ve tesis yetkilileri ile görüştüm, gri Megane bir araçla gelen 3 kişinin orada atış yaptıklarını, bizden birileri sandıkları için bişey demediklerini söylediler. Kendilerine bizden olan/olabilecek kişilerin "hem içip hem atış yapmayacağını, otopark alanının ortasında şişe kırmayacaklarını; bu nedenle bu tür kişiler görürlerse hemen uyarıp dışarı atılmalarını gerekirse de bir güzel ıslatmalarını" söyledim.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• İyi yapmışsın Erdem. Bir havalı silah magandaları eksikti zaten X(

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• önemli not: Paintsign'a dün/bu sabah bazı havalısilahlı tipler gitmiş. Bira içip otoparkta içtikleri bira şişelerini havalısilahları ile kırmış ve üstüne üstlük ortalıkta kırıkları bırakıp gitmişler ;hirr;

o kırıkları bizzat temizledim ve tesis yetkilileri ile görüştüm, gri Megane bir araçla gelen 3 kişinin orada atış yaptıklarını, bizden birileri sandıkları için bişey demediklerini söylediler. Kendilerine bizden olan/olabilecek kişilerin "hem içip hem atış yapmayacağını, otopark alanının ortasında şişe kırmayacaklarını; bu nedenle bu tür kişiler görürlerse hemen uyarıp dışarı atılmalarını gerekirse de bir güzel ıslatmalarını" söyledim.

Söz konusu olay için bende üzüldüm..Yaptıkları terbiyesizlik ve seviyesizlik.Mekan Sahiplerinin iyi niyeti..bu tür olaylarla zedelenirse...bizlerde başka mekan aramak zorunda kalırız. X(

Erdem Slahın Dürbün ayarını bozdun herhalde..Guruplar dağılmış sanki..Silah iyi atıyordu.. :him:s

A Takımı Üyesi

• Erdem selam ;

Raider'daki dürbün imzandaki dürbün mü ?

Ek olarak Raider'ı satmaktan vazgeçtiğin günkü grupmanlarıda aynı dürbünlemi yapmıştın ?

Slmlr.

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png

• Keyifli bir gün geçirdik her zamanki gibi. AnkaraTeam iki kişi bile olsa organizasyonunu yapıyor, buluşmasını gerçekleştiriyor.

Ben bugün yaya olduğum için tüfeği yanıma alamadım. Hliyle bütün atışlar Erdem abinin Raider'ı ile yapıldı. Yalnız atışlar esnasında değişken yönlü bir rüzgar vardı. O yüzden biraz dağınık oldu.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Hedef kağıtları güzel olmuş boyutları nedir. 14*14 mü yoksa a4 mü...

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

ölçmedim ama A4 değil, belki A5, bilemiyorum.

.

ankarateam.png

• evet o dürbün,o günde aynı dürbünle yapmıştım, ama rüzgar yoktu g;$i

.

ankarateam.png

• Evet havalı silahlarda küçük ebatlı hedef kağıtları dezavantaj.
    a5 le uzun mesafelerde hedefte sıfırlama yapması daha kolay.

Gamo Hunter 440 4,5 mm

Hedef kağıtları 140x160 mm. 350 gr./tb. Mat Kuşe...

Erdem, beğenmenize sevindim... Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Hedef kağıtları 140x160 mm. 350 gr./tb. Mat Kuşe...

Erdem, beğenmenize sevindim... Sevgiler,

sağol Cem. bu arada gamo kartlar gibi bir tarafı parlak arkası karton gibi bir malzeme kullanılsa maliyeti ne kadar düşebilir? sonuçta arkasınında parlak olması gerekmiyor? kullanılan malzemeleri bilmiyorum kusura bakma. saçma bir soru olmuş olabilir ;şrofls;.

.

ankarateam.png

• sağol Cem. bu arada gamo kartlar gibi bir tarafı parlak arkası karton gibi bir malzeme kullanılsa maliyeti ne kadar düşebilir? sonuçta arkasınında parlak olması gerekmiyor? kullanılan malzemeleri bilmiyorum kusura bakma. saçma bir soru olmuş olabilir ;şrofls;.

Zaten öyle olacaktı, 100TL. Amerikan Bristol kağıt için aldığım fiyattı ama matbaada iki kağıdı da denedim, AB temiz delik vermiyordu o yüzden Mat Kuşe yaptım, 115 TL oldu, o da benden oldu :) Yani sorunun cevabı -15 TL ama değmez...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Gamo nun kullandığı kağıt Amerikan Bristol mü ? daha başka birşey mi peki? birde adedi daha fazla yaparsak maliyet düşermi? ben farkettiğin üzere maliyeti düşürmek üzere yoğunlaştım ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

bu arada sen 15benden demişsin, ama kartlara alameti farikanı basmış ve reklam vermişsin ^^ bir dahakine ben sponsor olayım benim adımı bastır ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

.

ankarateam.png

• Gamo nun kullandığı kağıt Amerikan Bristol mü ? daha başka birşey mi peki? birde adedi daha fazla yaparsak maliyet düşermi? ben farkettiğin üzere maliyeti düşürmek üzere yoğunlaştım ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

bu arada sen 15benden demişsin, ama kartlara alameti farikanı basmış ve reklam vermişsin ^^ bir dahakine ben sponsor olayım benim adımı bastır ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

Gamo'nun kağıtları Japon Bristol ama TR'de pek kullanılmadığı için pahalı, neredeyse Kuşe fiyatına ama Kuşede delikler daha net.

Adedi arttırırsak birim maliyet düşer tabii ama toplam maliyet artar, ben birde 4000 - 7500 ve 10000 fiyatları alayım, konuşalım...

Sponsorluğa gerek yok, zevkle basarız adını... :love:

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• tamam sağol, birde puantiyeli ve varaklı için fiyat alalım ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;. püsküllü de yaptırabilirz dimi? ;,;- işin başında sen olunca biraz fantazi yapalım dedim ^^

herşey için sağol ;tese;kkur ama sana bir cumartesi rapor alalımda şu hedeflere sende sık bizim yanımızda g;$i

.

ankarateam.png

• tamam sağol, birde puantiyeli ve varaklı için fiyat alalım ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;. püsküllü de yaptırabilirz dimi? ;,;- işin başında sen olunca biraz fantazi yapalım dedim ^^

herşey için sağol ;tese;kkur ama sana bir cumartesi rapor alalımda şu hedeflere sende sık bizim yanımızda g;$i

yapalım vallahi... aslında o püsküllü güzel olabilir, hedefte esen rüzgarı görürüz... ben böyle giderse yakında ebedi bir rapor çakmayı düşünüyorum zaten #hims;kihhik,

sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Niyetini bozma Cem, bu devirde ekmek aslanın midesinde

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Evet havalı silahlarda küçük ebatlı hedef kağıtları dezavantaj.
    a5 le uzun mesafelerde hedefte sıfırlama yapması daha kolay.

Yanlış bilgi vermişim kusura bakmayın a5 a4 den büyük olduğunu farz ederek yazmıştım.

Gamo Hunter 440 4,5 mm