Weihrauch HW 45 için uyumlu pellet?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Öncelikle herkese merhaba forumunuzda yeniyim 1 hafta önce bir HW 45 satın aldım. Tunceli'de görev yaptığımız için vakit geçirmekte zorlanıyoruz. Her türlü atış merakım da olduğundan bir havalı tabanca alayım dedim. Neticede tabancayı aldık tabi bizim arkadaşların kötü yorumlarına maruz kaldık. Bu kadar pahalıya havalı mı alınır nerdeyse bizim tabancalardan da pahalı bu falan filan diye yorumda bulundular.

Her neyse sorum hw-45 e uyumlu sevdiği pelletler hangi markalardır tecrübe edinen arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler

WEIHRAUCH HW 40 PCA 177 cal

WEIHRAUCH HW 75 177 cal

• Official Post

Öncelikle herkese merhaba forumunuzda yeniyim 1 hafta önce bir HW 45 satın aldım. Tunceli'de görev yaptığımız için vakit geçirmekte zorlanıyoruz. Her türlü atış merakım da olduğundan bir havalı tabanca alayım dedim. Neticede tabancayı aldık tabi bizim arkadaşların kötü yorumlarına maruz kaldık. Bu kadar pahalıya havalı mı alınır nerdeyse bizim tabancalardan da pahalı bu falan filan diye yorumda bulundular.

Her neyse sorum hw-45 e uyumlu sevdiği pelletler hangi markalardır tecrübe edinen arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Öncelikle silahınız hayırlı olsun,

Crosman yada Falcon ama en iyisi derseniz Falcon

http://www.yatagun.com.tr/deta…Pointed_Pelet=&ID=367

http://www.yatagun.com.tr/deta…Diabolo_Pelet=&ID=987

• Teşekkür ederim Serdar bey. Her iki pelletten de alıp deneyeyim diyorum. Tabi gez ayarını yaparken hw-45 beni sinir edip bıraktırmazsa

Bir de kaç metreye göre gez ayarını yapmak gerekir acaba?

WEIHRAUCH HW 40 PCA 177 cal

WEIHRAUCH HW 75 177 cal

• Official Post

Bir de kaç metreye göre gez ayarını yapmak gerekir acaba?

8 yada 10 metre yeterli olacaktır tabi fantazi atışlar yapmayacaksanız.