10 Şubat 2008 Tekirdağ Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • tekirdağ için pazar günü yağmurlu gözüküyor ;#^+. buluşmayı iptal mi ettik erteledik mi ?(

"Erteledik" diyelim şimdilik.
    Ben önümüzdeki hafta sonu yokum, isterseniz sizler organize edin birşeyler. Ama ondan sonraki Pazar (24 Şubat) bana uygun olur.

S&W 686-6

• önümüzdeki hafta olmaması daha iyi gibi çarşambaya kadar kar yağışı gösteriyor

korfezteam.png

• Onur arkadaşımıza merhabalar ve hoşgeldin.
    Tekirdağ bölgesinde meraklılarımızın arttığını görmek sevindirici. İnşallah havalar düzeldiğinde ilk fırsatta beraber oluruz.
    Ben meteorolojik gelişmeleri takibediyorum: 24 Şubat Pazarı gözüme kestirdim ama bakalım ne olacak?

S&W 686-6

• ben size diyorum buyurun ankaraya sizi misafir edelim diye ama :rolleyes:

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Serdar Arkadaşım tekrar teşekkürler,

Havalar bir düzelsin: söz. Herhalde FX buluşmasını Möhye'de yaparız.

S&W 686-6

• her zaman bekleriz buluşmalar ne kadar kalabalık olursa o kadar güzel oluyor, kısmet olursa bizde sizin buluşmlarınıza katılırız

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• bu aralar pek forumu takip edemiyorum buluşmayı kaçırmışım ama hava yüzünden iptal olmuş birdahaki buluşmaya bende gelmek isterim buarada ben ateş başında tütsülenmeye oldukca alışığım mangalcı başı olabilirim hem arada götürmek çok keyifli oluyo ;şrofls;.

• Booze arkadaşım, teklifin not alındı :thumbup: Bundan sonraki yer ve tarih belli olunca kadrona atama yapılacaktır.
    Bakalım havalar ne zaman düzelecek ?
    Buluşmalar da bir alışkanlık-tiryakilik haline geliyor: biraz ara açılınca kaşınıyoruz hepimiz..

S&W 686-6

• kar da olsa buluşmak güzel karda bir mangal patlatmak var hayalimde ne kıyak olur ama .lapa lapa kar yagacak mangalda şişler offfff..
    Yapacam bir gün.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• bu aralar pek forumu takip edemiyorum buluşmayı kaçırmışım ama hava yüzünden iptal olmuş birdahaki buluşmaya bende gelmek isterim buarada ben ateş başında tütsülenmeye oldukca alışığım mangalcı başı olabilirim hem arada götürmek çok keyifli oluyo ;şrofls;.

Booze benide yanına mangalcı çırağı olarak yazarsan yardımcı olurum
    Hem ben sana mangalda yardım ederken Sende bu arada Belki UN kurabiyesi yaparsın :D;şrofls;.