10 Şubat 2008 Tekirdağ Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tekirdağlı arkadaşlarım,

Eğer önemli kişisel engeller çıkmazsa ve hava da uygun olursa 10 Şubat Pazar günü Tekirdağ'da biraraya gelip, daha önce tarif ettiğiniz Kumbağ yolu üzerindeki mahalde atış yapmayı öneriyorum.
    Çorlu ekibini ben getiririm. Lüleburgaz'lı arkadaşımız Selçuk da herhalde gelebilir.
    Söylemeye gerek yok, yakın cıvarda oturan tüm üyelerimizin katılmaları hepimizi sevindirir.

Düşüncelerini belirtmeleri için Teknik Öğretmen / Emircani / Monogomer / Hasanfuat / Berk 59 üyelerimize duyurulur.

Selam sevgiler.

S&W 686-6

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Yaşlı Kirpi ().

• 10 şubat okullar tatil. bu da ben emircani ve hasanfuat ın uygun olduğu anlamına gelir.belirttiğiniz gibi koşullar uygun olursa ben ve oğlum bu buluşmadan mutluluk duyarız.anlaşırsak ben buradaki arkadaşları götürebilirim.selamlar

marmarateam.png

• bi kaza bela olmadığı sürece gelicem
    biz tekirdağlıyız buluşmayı çorlu ekibi düzenliyor u½%;
    tekirdağ ekibi yemek işini biz organize edelim :thumbup:
    x;.z misafir gelcek x;.z
    misafir ac geri gönderilmez ;şrofls;.#hims

korfezteam.png

• bi kaza bela olmadığı sürece gelicem
    biz tekirdağlıyız buluşmayı çorlu ekibi düzenliyor u½%;
    tekirdağ ekibi yemek işini biz organize edelim :thumbup:
    x;.z misafir gelcek x;.z
    misafir ac geri gönderilmez ;şrofls;. #hims

Arkadaşım buluşma düzenleme konusunu dert etme. Forumumuz her ne kadar havalı silah hobisine meraklı olanların biraraya geldiği yer ise de arkadaşlık hobisi genelde ön plana geçiyor. Zaten göreceksiniz buluşmalarda atış yapmaktan çok birbirimizle laflıyoruz ve bilgi alışverişi yapıyoruz.
    Bizler bu konuda biraz daha kıdemli olduğumuzdan "başı çekiyoruz". Sizler de zamanla bu tip buluşmalara önayak olursunuz.
    Yemek işini çok detaylandırmayın. Pek de misafir sayılmayız. Birimiz öğlen vakti gider ya Bendis'ten toplar gelir veya hep beraber yukarı "Serinoğulları" na çıkıveririz olur biter.
    Sevgiler.

S&W 686-6

• Official Post

Bir mani çıkmazsa bende gelirim, benide yazın listeye. :)

• vay işte bu süper oldu x;.z x;.z x;.z

Mustafa Kardeş, ağzına sağlık... :D Tekirdağ Grubu dikkat: Maxi'nin önünde bando-mızıka hazırlığı isterim 8o Ayrıca tekmil vereceğiz, herkes üstünü-başını düzgün tutsun, silahını temizlesin. Ona göre.... g;$i g;$i

S&W 686-6

• yöneticimiz, moderatörümüz, büyüklerimiz katılıyor.tekirdağ grubu titreyin!.şimdiden buluşalım ve organizasyonu hazır edelim.hava uygun olursa ;tese;kkur ne ala.olmazsa en azından sonraki buluşmayı rahat planlarız.ben her gün akşama kadar end. mesl.motor bl.deyim.

katılacak bütün arkadaşların başımız üstünde yeri var. pcp si olanlar rahat olsun 5 tane 12 lt dolu dalış tüpü hazır.

marmarateam.png

• tekirdağ grubu titre!. x;.z ben her gün akşama kadar end. meslk.motor bl. deyim.görüşelim.

şimdiden 5 tane 12 lt lik dalış tüpünü hazırladım.

marmarateam.png

• tekirdağ grubu titre!. x;.z ben her gün akşama kadar end. meslk.motor bl. deyim.görüşelim.

şimdiden 5 tane 12 lt lik dalış tüpünü hazırladım.

Sağolun Hocam, tüfeklerin havasını da tedarik etmiş olduk sayenizde, iş kalıyor meteorolojideki hava durumuna :)
    İnşallah o da bir aksilik çıkarmaz da daha keyifli geçer buluşmamız.
    Her ne kadar daha zaman var ise de, uygun olduğunuzda atış yapmayı düşündüğünüz yerin bir tarifini yaparsanız veya (eğer imkanınız varsa) Google Earth benzeri bir kroki ile anlatabilirseniz çok iyi olur. Ben o cıvarı biraz biliyorum ama en fazla Kumbağ'a kadar gitmişliğim var.
    Beraberimde Exador ve Elomen arkadaşlarımızı da getireceğim. Ayrıca M. Serdar ve Bulleye ile de Tekirdağ çıkışında buluşup kafile yapmayı planlıyorum.
    Olmazsa belli bir saatte rakı fabrikasının önünde toplanıp hep beraber de gidebiliriz.

S&W 686-6

• rakı fabrikası ndan sonra yol karışmasın ;şrofls;.

• maalesef foto, video eklemeyi beceremiyorum. gideceğimiz yer kumbağ çamlığının içinden yaklş.3-4 km ilerisi denizi kuşbakışı görüyor.piknik için de çok uygun.zamanı geldiğinde saati belirleyip şarap fab.buluşma çok uygun.en uygun yer için bu gün tekrar keşif yapacağım.tek dileğim 17 gün sonra havanın kuru ve güneşli olması.görüşmek dileği ile...

marmarateam.png

• rakı fabrikası ndan sonra yol karışmasın ;şrofls;.

Yok yok: sadece biraz gözler süzülüyor ve derin derin nefes alıp (mümkün olduğu kadar uzun tutup) yola devam ediliyor. g;$i

S&W 686-6

• Rakı Fabrikası, Şarap Fabrikası, Atış buluşması :S

Yahu çok yaşayasın Enes Kardeş, birden fikrim geldi: acaba atış buluşmasını bu fabrikaların birinin avlusunda yapsak nasıl olur ??
    Hele dolum bekleyen şişelerin bulunduğu ambarın yanını seçersek değme keyfimize ***

S&W 686-6

• okul sitresim yeni bitti ancak görebildim
    buluşma yeri oalrak sahildeki tekel fabrikası mı düşünülüyor ?

Hatsan Mod 135 0.22 cal
    Crosman 2100
    Tekirdağ Merkez