izmir de atış yapılabilecek müsait yerler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar izmir merkeze yakın atış yapılabilecek bildiğiniz yerler var mı?

• malesef izmirde az kişiyiz :(

Yönetici Notu: Bu şekilde bozuk türkçeyle yazmaya devam etmeniz halinde ilgili mesajlarınız size bilgi verilmeden silinecektir.

:thumbup: TO BE OR NOT TO BE...!!!! :thumbup:

-Hatsan Factör RC blu

-Hatsan Factör BP FDE + DİSCOVERY 6-24X44 SF+ MODERATÖR

-Hatsan Galatian III + Barska 6-24x50 Ir 2nd mildot Generation Sniper + moderatör

-ASG Dan Wesson 6 Inch Silver
    -Desert Eagle

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen caki ().

• mleseff izmirde aqz kişiyizz :(

Yönetici Notu: Bu şekilde bozuk türkçeyle yazmaya devam etmeniz halinde ilgili mesajlarınız size bilgi verilmeden silinecektir.

yok aslında forumda cok izmir li var ama aktif değiller galiba ?(

• evet...aslında daha aktif olup buluşma düzenliyebilriz...

bu arada önceki mesaj aceleden eksik karekterli çıkmış..sory :)

-Hatsan Factör RC blu

-Hatsan Galatian III + Barska 6-24x50 Ir 2nd mildot Generation Sniper + moderatör

-Desert Eagle

• evet...aslında daha aktif olup buluşma düzenliyebilriz...

bu arada önceki mesaj aceleden eksik karekterli çıkmış..sory :)

hala türkçeyi katletiyorsunuz. sory demek yerine özür dilerim diyebilirsiniz.

Walther Talon Magnum Sas 5,5mm

• hala türkçeyi katletiyorsunuz. sory demek yerine özür dilerim diyebilirsiniz.

gerginlik olmasın ama türkçe karakter düzgün yazalım yada daha anlaşılır türkçe kullanalım daha iyi olur tarzında önerilerde bulunalım.mümkünse

yazılarımızın mimikleri olmadıgından okuyanın anladıgı gibi yorumlayacağından bıraz daha yumuşak yazalım ;d; ;d; .

• slm formdaki fotonuzu galiba isgören silahçılıkta çektirdiniz ^^

Hw 97k

• ilk mesajımda aceleden eksik karakter kullandım ve daha sonra özür diledim...ayrıca uyarıyıda yonetıcı yaptı...konu başlığını takıp ederek konu uzerine yorumlar yapalım arkadaslar...herkez kadar bende türkçe biliyorum...ingilizce terim illaki olucak ve bırcok yorumdada var...

-Hatsan Factör RC blu

-Desert Eagle

• bu türkçe konusunda yeterince moderatörlerimiz duyarlı konunun üstüne katletmek vss terimlerle tartışma ortamı yaratmayalım

Hw 97k

• slm formdaki fotonuzu galiba isgören silahçılıkta çektirdiniz ^^

evet orada cekti arkadaşım işgören silahçılığın komşusu :rolleyes:

söylememim bir mahsuru olur mu bilmem ama gerçekten herseyden önce esnaflar.

ne kopardım kar hesabında degıller :D

bu arada cevap biraz gec oldu vakitsizlik kusura bakmayın

• kaynaklar tarafında buluşabilirsiniz veya belanbaşı orası hep boş arazi

• Çiçekli Köy taraflarında güzel bir yer biliyorum. Biraz rüzgarlı ama genelde boş oluyor ve yaklaşık olarak 200 metreye 50 metrelik düz bir alan. Yolda giderken yandaki su kanallarından bol bol şişe de topluyorum. Şahane oluyor.

• bukadar çok izmirli varda nerdesin kardeşim :) arada buluşalım atışa gidelim..... :thumbup:

-Hatsan Factör RC blu

-Desert Eagle

• amma sabırsızsın be burak ;lol;;lol;

biraz yoğunuz bu aralar hanım rahatsız boş vakti yakalayım kaçırcam mağzadan seni x;.zx;.z

Hw 97k

• :) sabırsızım abi....hasta oldum valla :) ege team kurmamız gerek artık

şaka bir yana bu arada geçmiş olsun...önemli olan sağlık her zaman buluşur takılırız ;)

-Hatsan Factör RC blu

-Desert Eagle

• arkadaslar selamlar, bri izmirlide burda var, karagöl tarafı atış i,çin uygun, dıger alanlar tavsıye edebılecegım hafta ıcı sasalı pıknık parkı (ama hafta ıcı yada kısın hafta sonu ), yamanlar, CEvre yolu uzerındekı içmeler koyu arkası. Bulusalım bır ara
    Benım maıl xxxxxxx@windowsliveCom

Yönetici Not'u : Mesajlarda Telefon numarası ve E-posta belirtilmesi yasaktır, mesajınızdaki telefon yada e-posta adresiniz silinmiştir, iletişim ancak özel mesajla gerçekleştirilebilir, Lütfen Forum kurallarını okuyunuz.

Diana 350 mag. - Diana mod 48 - Gamo hunter 440 - Remington exspress 870

• arkadaslar selamlar, bri izmirlide burda var, karagöl tarafı atış i,çin uygun, dıger alanlar tavsıye edebılecegım hafta ıcı sasalı pıknık parkı (ama hafta ıcı yada kısın hafta sonu ), yamanlar, CEvre yolu uzerındekı içmeler koyu arkası. Bulusalım bır ara
    Benım maıl xxxxxxx@windowsliveCom

merhaba dostum...forum kurallarında cep mail vs... veremıyoruz...özel mesaj (pm) ile mail adresini ulaşırsan haberleşiriz...saygılar

-Hatsan Factör RC blu

-Desert Eagle

• sasalıda jandarma tutmuştu beni oradaki hava üssünün komutanı bu konularda biraz hassas bilgilerinize.sevgiler

FX T12 Gamo Matrik 4-16x50 AO
    DİANA Mod 52 5.5mm