Araziye çıkamıyorum, bari evde atayım atışları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • atışların tamamı 20 metreden at44pa .22 ve muhtelif gamo pelletlerle yapılmıştır.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

http://www.dailymotion.com/video/xckjkt_film-0001_sport

View My Video

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Muhammed Akgul ().

• marketçi olunca öyle oluyor ;şrofls;. ama ben evde atış yapacak fırsatı bulamıyorum,zaten o fıratı bulsam arazi burnumun dibinde kalıyor ;kihhik, sabah erken atışa gidecektim yemedi kalkamadım ;şrofls;.
    atış için hava mükemmel bu gün,şuan da bile yaprak kımıldamıyor,atışa gidecem diye balık işini de erteledim,tam yüzülecek bir hava var bu gün ;keyfs;

atışlar güzel gamo pelletlere rağmen :thumbup:

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Eline sağlık.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• marketçi olunca öyle oluyor ;şrofls;. ama ben evde atış yapacak fırsatı bulamıyorum,zaten o fıratı bulsam arazi burnumun dibinde kalıyor ;kihhik, sabah erken atışa gidecektim yemedi kalkamadım ;şrofls;.
    atış için hava mükemmel bu gün,şuan da bile yaprak kımıldamıyor,atışa gidecem diye balık işini de erteledim,tam yüzülecek bir hava var bu gün ;keyfs;

atışlar güzel gamo pelletlere rağmen :thumbu

ewet Kadir Abi zor iş bu marketçilik.Abi evde atış yaptığımdan değilya eşim bi günlüğüne annesine gitti.fırsat bu fırsat dedim.bide dün hava çok güzeldi atışa gitmek için izin çıkaramadım.ne ettimse razı edemedim. X( bende eşim gidince akşam verdim pelleti ytonga.ver alllahım ver.yermisin yemezmisin.sinirim daha yeni geçti walla. #hims#hims#hims;,;-;,;-;,;-;şrofls;.

• yorum yapan arkadaşlara teşekkürler. ytong sekme yapmıyo.pellet tipine ve ağırlığına göre 10-15 cm giriyor.ev içinde bundan başka daha güvenli bi yol bulamadım.biraz toz oluyo ama atıştan sonra güzelce bi temizledim ortalığı.eşim anlamasın diye her yeri pırıl pırıl ettim. ;,;- eeeeeee korku belası. ;,;-;,;-;,;-;şrofls;.
    bu linktede bu videonun müzikli versiyonu var. ;,;-;,;-;,;- hemde kurtlar vadisi müziği eşliğinde. ;,;-#hims keyifli seyirler.herkese saygılar.

• Atışlarda çekimlerde gayet güzel olmuş elinize sağlık.

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• yorum yapan arkadaşlara teşekkürler. ytong sekme yapmıyo.pellet tipine ve ağırlığına göre 10-15 cm giriyor.ev içinde bundan başka daha güvenli bi yol bulamadım.biraz toz oluyo ama atıştan sonra güzelce bi temizledim ortalığı.eşim anlamasın diye her yeri pırıl pırıl ettim. ;,;- eeeeeee korku belası. ;,;- ;,;- ;,;- ;şrofls;.

Tebrikler çok güzel.Ben evde tövbe ettim,duvar çelik kapı delik deşik oldu.5 cm lik tahta koyup attım bir baktım arka tarafa geçmiş,sekmiş vs.Bi daha asla. ;(

• Tebrikler çok güzel.Ben evde tövbe ettim,duvar çelik kapı delik deşik oldu.5 cm lik tahta koyup attım bir baktım arka tarafa geçmiş,sekmiş vs.Bi daha asla. ;(

sayın Abim tahta ile denemedim.denesem hanım şutlar evden beni.sana tavsiyem atış yapacaksan evde ytong yada benzeri bişeyle yap.kapı pencere delik deşik oluyor yoksa.ytongta pellet içerde kalıyor.sekmede olmuyor.ama en iyisi hiç evde atış yapmamak.
    sayın Hamzaali Bey sizede teşekkür ederim.saygılar.

• Çok güzel video olmuş Muhammed abi ellerine sağlık,ytong atış için iyi bir malzeme özellikle farklı güç ve farklı pellet tahribat testlerinde iyi işe yarıyor :)

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• evet bence de sorunlu alanlarda en iyisi ytong , sekme kenara gelmezse yapmiyor kenarlarda kirilma ile sekebiliyor ama ortada sorun yok, paylasim icin tesekkurler cok guzel , pelletler gamo degilde fx olsa cok daha iyi sonuc alirdiniz,,, ben de gamo denedim ama berbat ...

turgayttt
    ANTALYA
    Airarms s410 xtrafac pcp 22 cal, Xd optics 10-40x60 esf y reticle & green lazer sight
    Eser 177 cal , Tasco 3x12x40
    Gamo 177 cal, Tasco 2-9x40 ;tufey#
    SUMATRA 500 22 CAL VECTOR OPTİCS 4X16 50 FFP .
    yıldız superpoze 71 cm
    huğlu 103 de superpoze
    huğlu klasik çifte
    sarsılmaz verona camo semi auto 12 cal 4+1 71 cm
    lazer magnum slug molybdenum 12 cal 7+1 47 cm
    superpoze dolma tufek el yapımı antika tek tetik.
    cz 7mm rem mag ...
    sapan ve taş :)

• ben evde eski kalın defterlerı bantladım yaklasık 8cm oldu.delip kalıyor,

delip geçmiyor ama arkasına bir baktım sanki fare yemiş gibi 1milyon kırıntı var ;şrofls;.

bende de aynı korku var ama bekar oldugumdan validenin korkusu ;şrofls;.

korkmayan adam yoktur herhalde kadın milletinden ;lol;

• Çok güzel video olmuş Muhammed abi ellerine sağlık,ytong atış için iyi bir malzeme özellikle farklı güç ve farklı pellet tahribat testlerinde iyi işe yarıyor :)

teşekkürler Cihan Kardeşim.

• evet bence de sorunlu alanlarda en iyisi ytong , sekme kenara gelmezse yapmiyor kenarlarda kirilma ile sekebiliyor ama ortada sorun yok, paylasim icin tesekkurler cok guzel , pelletler gamo degilde fx olsa cok daha iyi sonuc alirdiniz,,, ben de gamo denedim ama berbat ...

teşekkürler Turgay Abi.aslında AA pellet var elimde ama kullanmadım.isabet ikinci plandaydı atışlarda.biraz stres atmak birazda serbest atış çalışması yapmak içindi.havalar biraz ısınsa uzun mesafe atışları yapmayı düşünüyorum.sizde ilham kaynağı oluyosunuz bize.sizinde paylaşımlarınız teşekkür ederim.saygılarımla.

• ytongdada toz problemi oluyo.tabi iyice temizlersem eşimin haberi olmuyo.aslında ben ytongun önüne foamboard koyuyodum.o an için olmadığı için koyamadım.bu şekilde tozunda önüne geçmiş oluyorum.saygılar.

• öncelikle paylaşımınız için çok teşekkürler.ben forumda yeniyim.nasıl bir pcp almalıyım konusunda tereddüt içindeydim.bütçemde 650-750 tl arası.kullandığınız silahı çok araştırdım.çak hoşuma gitti.helede sizin atış videosunu izleyince iyice karar verdim almaya.sanırım ayakta desteksiz atııyosunuz.en kısa zamanda bu silahtan alıp bende görüntülerini paylaşıcam.

• Muhammed atışlar güzel olmuş.
    Evde hapis kaldın galiba. ;rofl.;

• oooooo Selçuk Abim sizi görmek ne güzel.inanın özlettiniz kendinizi.teşekürler Abim..evde hapis kaldım malesef.eşimi kandırıp araziye bırakmak istiyorum kendimi.kış boyunca çok sıkıldım.ama hobiyede ara vermek yok allahın izniyle.sonsuz saygı ve hürmetlerimle.

• öncelikle paylaşımınız için çok teşekkürler.ben forumda yeniyim.nasıl bir pcp almalıyım konusunda tereddüt içindeydim.bütçemde 650-750 tl arası.kullandığınız silahı çok araştırdım.çak hoşuma gitti.helede sizin atış videosunu izleyince iyice karar verdim almaya.sanırım ayakta desteksiz atııyosunuz.en kısa zamanda bu silahtan alıp bende görüntülerini paylaşıcam.

bikaç görüntüye bakarak silah almaya karar vermemenizi tavsiye ederim.ama ben kendi adıma silahımdan memnunum.ne alırsanız alın şimdiden hayırlı olsun.saygılar.