Torpedo Dürbün Montajı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba!Torpedo 155imi zaten dürbünlü kullanıyorum ama gez dürbünün alt tarafına baya baskı yapıyor.O yüzden gezi sökmek istiyorum.Acaba nasıl sökebilirim.Birde sökülürse tekrar takılarbilir mi?Cevaplar için şimdiden teşekürler.

• Genelde gez tüfek gözvdesine vidalı olur. Montaj vidasını bulabilirseniz sökebilirsiniz.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• bende öyle düşündüm diğer tüfekte öyleydi ama vida yok acaba içerden mi vidalı?

• İçeriden vidalı olabilir. Gamo'larda gezin yükseklik ayarını yapan vidayı söktüğünüzde gez tamamen yukarı kalkıyor ve altından montaj vidası çıkıyordu. Benzer bir sistem olabilir.

Webley Raider 10 .22

• yükseklik ayarı yapan vida sökülmüyor.içten vidalıysa pistonun için oluyor orası onu sökemem asla.yok mudur başa yolu

• Pistonun içinde değildir. Muhakkak dışarıdan bir yerdendir. İçten derken gezin içini kastetmiştim.

Webley Raider 10 .22

• ben biraz daha kurcalıyayım öyleyse :) size yardımlarınız için teşekürler

• Gezin yükseklik ayarını yaptığınız numaralı diski sonuna kadar gevşetin, yani gezi en yüksek noktasına kadar açın, disk çıkar, gez öne katlanır, gezin altından da bir yay ve iki adet yıldız vida çıkar.

Kolay gelsin.

Evanix Blizard .22 + iyi bi dürbün
    Airarms Prosport .22 + Gamo 4-16x50
    Zoraki HP-01 .17 + bozuk gözler
    Hoyt 1999 In Tec Carbonite